Hlavní navigace

Česko Slovenská SuperStar startuje již tuto neděli a pondělí ve 20 hodin na Nově a Markíze

[Tisková zpráva] Již jen tři dny zbývají do zahájení první Česko Slovenské SuperStar, největší pěvecké castingové show v historii České a Slovenské republiky. Od 6. září začne na obrazovkách nejsledovanějších televizí v obou zemích hledání pěvecké hvězdy, která zazáří příslovečně od Aše po Košice!

Sdílet

Praha, 3. září 2009 – Česko Slovenská SuperStar odstartuje v neděli ve 20 hodin úvodním dílem, ve kterém se divákům představí zbrusu nová porota soutěže, v níž zasedly osobnosti popmusic obou zemí – Dara Rolins, Marta Jandová, Pavol Habera a Ondřej Hejma. O tom, že tahle porota si nebude brát servítky a bude vás i bavit, se přesvědčíte hned v úvodních profilech jednotlivých porotců. První díl nezapomene ani na představení hvězdné moderátorské dvojice Adely Banášové a Leoše Mareše, které v jejich profilech štáb rozhodně nešetřil, a nabídne i ochutnávku nejzajímavějších momentů, které přinesou další díly.

SuperStar bude pokračovat dalším dílem hned v pondělí 7. září opět ve 20 hodin. Pondělní epizoda nás zavede na rekordní pražský casting, kam se přihlásilo přes 5 000 soutěžících. Kvůli vysokému počtu účastníků se akce protáhla do pozdní noci a únava se podepsala na podrážděnosti jak porotců, tak soutěžících. Diváci se tak mohou těšit na drsné i vtipné výroky porotců, pozoruhodné zpěváky i ukázku výkonu, který porotu doslova nadchl.

Vysílací model neděle-pondělí si Česko Slovenská SuperStar udrží až do svého finále v neděli 20. prosince. K nedělím a pondělkům se navíc v září a říjnu přidají i tři soboty a jeden pátek, ve kterých diváci uvidí boje v divadle a semifinálová kola (viz přehled vysílání).

SuperStar v číslech!
Počet přihlášených: 11 575 soutěžících! Štáb, který natáčel castingy, čítal 120 lidí, v akci bylo 10 kamer. Na každém castingu bylo natočeno přes 40 hodin materiálu, což dohromady znamená 160 hodin záznamu na více než 80 kazetách. Náročný program štábu pomáhaly zvládnout litry kávy, které se během castingů vypilo přes 3600 šálků!

SuperStar také na internetu!
Už několik měsíců pro návštěvníky webových stránek Česko Slovenské SuperStar natáčí náš internetový štáb videa, která naservíruje na zbrusu novém rozšířeném webu této pěvecké soutěže. Soutěže o lístky na semifinálová i finálová kola, reportáže ze zákulisí, to nejzajímavější ze všech castingů, on-line chaty, diskuze a názory diváků – to vše vypukne s odvysíláním prvního televizního dílu Česko Slovenská SuperStar. Více informací naleznete na www.superstar.tv.

Česko Slovenská SuperStar je historicky první soutěž tohoto typu pořádaná dvěma samostatnými zeměmi. Zároveň je největším dosud realizovaným společným projektem TV Nova a TV Markíza. Na vítěze čeká vedle titulu první Česko Slovenské SuperStar i exkluzivní nahrávací smlouva a roční televizní kontrakt na 100 000 eur. První Česko Slovenskou SuperStar budeme znát 20. prosince 2009.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).