Hlavní navigace

Česko Slovenská SuperStar startuje o víkendu castingy v Brně!

[Tisková zpráva] Na startovní čáře stojí neuvěřitelných 10 000 soutěžících!

Sdílet

Hledání pěvecké hvězdy začíná! TV Nova a TV Markíza rozjíždějí v sobotu 20.června 2009 první casting dosud největšího společného projektu, na jehož konci se zrodí historicky první Česko Slovenská SuperStar. Velký zájem o premiérový projekt nejsledovanějších televizí v České i Slovenské republice dokládá i obrovský zájem soutěžících, jejichž počet již dosahuje rekordních 10 tisíc!

Praha 17. června 2009 – Dlouhé zástupy mladých zpěváků a zpěvaček toužících po slávě a úspěchu se poprvé představí již tuto sobotu na brněnském výstavišti. Čeká je dlouhý víkend plný nervozity a očekávání. Na jeho konci bude pro některé z nich vysněný postup do dalšího kola.

Soutěžící v Brně přivítá hvězdná moderátorská dvojice Adela Banášová a Leoš Mareš a ti nejlepší dostanou šanci představit se také hlavní porotě Česko Slovenské SuperStar. Slovenskou stranu v ní reprezentují hvězdy populární hudby Dara Rolins a Paĺo Habera, na straně české pak zasedne dcera frontmana legendárního Olympicu a zpěvačka známé německé rockové kapely Die Happy Marta Jandová a ostřílený porotce, překladatel, textař a hudebník Ondřej Hejma.

Účast na castinzích je pro další případné zájemce stále otevřená. Ti, kteří se nestihnou do Česko Slovenské SuperStar přihlásit na internetových stránkách soutěže www.superstar.tv, mohou přijít i bez přihlášky rovnou na sobotní casting. Podmínkou účasti v soutěži je věk v rozmezí 15–30 let, přičemž rozhodující je věk dosažený v den finále soutěže 20. prosince 2009. Do soutěže tak budou přijati všichni, kterým bude alespoň v den finále 15 let. Soutěžící mladší 18 let musejí na casting dorazit v doprovodu zákonného zástupce. Poprvé v historii českých castingových show se soutěžící mohou při svém vystoupení před porotou doprovázet na hudební nástroj.

Česko Slovenská SuperStar je historicky první soutěž tohoto typu pořádaná dvěma samostatnými zeměmi. Zároveň je největším dosud realizovaným společným projektem TV Nova a TV Markíza. Na vítěze čeká vedle titulu první Česko Slovenské SuperStar i exkluzivní nahrávací smlouva a roční televizní kontrakt na 100 000 eur. Castingy startují 20.6. v Brně a pokračují v Bratislavě 24.6., v Praze 28.6. a končí v Košicích 7.7.2009. První Česko Slovenskou SuperStar budeme znát 20. prosince 2009. Více informací naleznete na internetových stránkách www.superstar.tv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).