Hlavní navigace

Česko-slovenská verze MTV exkluzivně uvede premiéru nového klipu skupiny Charlie Straight!

[Tisková zpráva] Už ve čtvrtek 6. října 2011 budou moci diváci česko-slovenské verze kanálu MTV jako první vidět nový hudební videoklip skupiny Charlie Straight. Očekávanou novinku s názvem Coco, která je pilotním singlem z chystaného alba, stanice exkluzivně odvysílá ve 14 hodin.

Sdílet

Praha, 4. října 2011 – Čtvrtek 6. října 2011 bude na česko-slovenské verzi MTV ve znamení premiérového vysílání. Televizní diváci pouze prostřednictvím této stanice poprvé uvidí nový klip skupiny Charlie Straight s názvem Coco. Videoklip, který se zčásti natáčel v areálu Třineckých železáren, bude první den vysílán od 14:00 a fanoušci ho mohou sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni.

Město Třinec, odkud kapela pochází, hraje ve videoklipu hlavní roli. „Příběhem je rozchod dvou lidí. Současně chceme symbolicky vyjádřit, že nastal okamžik, kdy naše kapela opouští rodný Třinec a vyráží do světa. Je to taky pocta městu, kde jsme vyrůstali,“ říká zpěvák kapely Albert Černý.

Coco je pilotní singl z připravovaného druhého alba Charlie Straight, na kterém její členové spolupracují s britským producentem Guyem Fixsenem. Debutovým albem kapely bylo She´s a Good Swimmer, díky němuž Charlie Straight získala tři hudební ceny Anděl 2009 za album roku, videoklip roku a objev roku. Jako obhájci titulu jsou Charlie Straight nominováni také na letošní hudební cenu MTV EMAs 2011 v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT.