Hlavní navigace

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT JIŽ BRZY NAŽIVO A VY MŮŽETE BÝT U TOHO!

[Tisková zpráva] Zažijte na vlastní oči atmosféru přímých přenosů jediné originální talentové show!

Sdílet

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přechází do své další fáze. Již tuto neděli 3. 10. odvysílají Televize PRIMA a TV JOJ kolo nazvané Velký třesk! Porota definitivně rozhodne o semifinalistech, kteří se postupně představí v přímých přenosech, ve kterých o jejich dalším postupu budou rozhodovat i diváci. Kdo postoupil dál, na koho se usmálo štěstí a kdo svým talentem porotu nakonec nepřesvědčil, uvidí diváci již tuto neděli 3. 10. po osmé hodině večer na obrazovkách Televize PRIMA a TV JOJ.

Televize PRIMA a TV JOJ nabízejí všem příznivcům a fanouškům ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jedinečnou možnost zúčastnit se přímo živých přenosů, které se budou odehrávat v Brně a které začínají již 10. 10. Pokud chcete vidět naživo hvězdnou porotu – Lucii Bílou, Jana Krause a Jara Slávika a také moderátory Jakuba Prachaře a Martina Pyco Rausche či skvělé semifinalisty této originální talentové show, máte jedinečnou příležitost. Vstupenky na přímé přenosy bude možné zakoupit přes síť Ticketportal, a to od pátku 1. 10. Cena jedné vstupenky je 99 Kč. Každý týden také můžete vyhrát celkem 50 vstupenek, a to na internetových stránkách soutěže www.csmatalent.tv.

Pouze vítěz originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT získá kromě výhry 100 000 eur (2 a půl milionu korun) také možnost vystoupit na prestižní scéně v Las Vegas a jako jediný bude moci reprezentovat naše země na celosvětovém finále Got Talent, na kterém se představí ty největší talenty z celého světa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).