Hlavní navigace

ĆESKO SLOVENSKO MÁ TALENT – NASTANE VELKÝ TŘESK

[Tisková zpráva] Již tuto neděli 3. 10. ovládne jedinou originální talentovou show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Velký třesk. Porota definitivně vybere celkem 56 semifinalistů, kteří se utkají o vítězství. Diváci tak již tento týden zažijí večer plný emocí, radosti, ale také nenaplněných nadějí a velkých zklamání. Uvidí mimo jiné Mariana Zázrivého, který uchvátil porotu i publikum svým zpěvem. Na obrazovky se vrací i kontroverzní iluzionista Aleš Rozsýval, který svým vystoupením způsobil doslova a do písmene šok porotkyni Lucii Bílé.

Sdílet

Marián Zázrivý
Marián Zázrivý, kterému v rámci soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT aplaudovalo celé divadlo a jehož osud chytil za srdce tisíce diváků, se ve Velkém třesku dostal do situace, která ho velmi zaskočila.

Na dramatické životní zvraty má Marián „štěstí“… Vloni, po 14 letech manželství, mu jeho manželka bez velkého vysvětlování oznámila, že se chce rozvést… „Její rozhodnutí souviselo asi i s tím, že jsem měl tehdy obrovskou nadváhu – pří výšce 169 cm jsem vážil 150 kg. Řešil jsem jídlem různé stresy… Když přiberete během dvou měsíců 30 kilo, poznamená vás to. Já jsem se celý jakoby zpomalil, přestal jsem mít zájem o okolí,“ přiznává Marián. Rozvod byl pro něj šok. „Když s někým žijete, vroste vám do života, je to vaše polovička. Rozvod je, jako by někdo odřezal kus z vás samotného…“ Do poslední chvíle se snažil, aby manželství zachránil. „Zhubl jsem 40 kilo a chtěl jsem jí dát najevo, že můžu být jiný, energický, že umím žít naplno. Ale už bylo pozdě,“ říká tiše Marián. Když letos na jaře viděl v televizi upoutávky na ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, najednou mu blesklo hlavou, že to je ta pravá možnost udělat tečku za rozvodem a soustředit se na něco nového. „ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jsem bral jako určitou formu terapie. A myslím, že to byla účinná léčba,“ směje se Marián. Tvrdí, že právě díky soutěži se snadněji a rychleji vyrovnal s debaklem ve svém osobním životě a že dostal odvahu se zase dívat do budoucnosti. Zázrivý dojal v divadle všechny nejen svým uměním, ale i tím, že ho po reakci nadšených diváků a porotců přemohly emoce a na pódiu se rozplakal. „Bál jsem se, že na mě publikum nebude reagovat nebo že je nebudu zajímat, ale byli tak úžasní! I přes své emoce jsem z hlediště vnímal tu pozitivní energii,“ svěřoval se po svém vystoupení pan Zázrivý, který žije sám a z celé široké rodiny mu zbyla jen sestra. O Mariánu Zázrivém se v kuloárech mluvilo jako o jednom z favoritů soutěže, nicméně ve Velkém třesku nastala situace, která zaskočila nejen Mariána, ale i řadu jiných…

Aleš Rozsýval
Kontroverzní soutěžící, který si kvůli soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT rozřezal ruku do krve, spolykal střepy či zapálené cigatery, budil emoce už během divadelního castingu.

„Estét“ Jaro Slávik měl hned jasno v tom, že toto je za hranicí veškerého vkusu, a s gustem zmáčkl tlačítko s křížkem. Lucie Bílá celé Alešovo vystoupení prokřičela a vrcholem neskrývaného odporu pro ni bylo, když si „krvavý“ kouzelník uřízl přímo na jevišti kuchyňským nožem prst. Jediný Jan Kraus byl od začátku toho názoru, že jde jen o iluzi – a evidentně o dokonale povedenou iluzi, když budí takové emoce. „Do soutěže podle mého takové číslo patří,“ stál si za svým Kraus. Lucie se tehdy v divadle dlouho rozhodovala, zda by měl Rozsýval postoupit dále a zda se tedy přikloní na Jarovu stranu, nebo na stranu Jana Krause, a nechá tudíž kontroverzního soutěžícího projít. Ještě plna dojmů z šokujícího vystoupení se rozhodla, že Alešovo vystoupení už nechce vidět. Vypadalo to, že jeho působení v talentové soutěži skončilo… Aleš se však objevil v Bratislavě na Velkém Třesku, kde už neměl co dělat. Jeho přítomnost popudila Jara Slávika, zatímco Jan Kraus se Aleše začal zastávat. A situace začala gradovat…

Televize Prima a TV JOJ nabízejí všem příznivcům a fanouškům ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jedinečnou možnost zúčastnit se přímo živých přenosů, které se budou odehrávat v Brně a které začínají již 10. 10. Každý týden mohou fanoušci vyhrát celkem 50 vstupenek, a to na internetových stránkách soutěže www.csmatalent.tv. Na této adrese budou také zveřejněny informace o prodeji lístků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).