Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent opět přichází!

[Tisková zpráva] Televize Prima a slovenská TV JOJ přinesou po loňském úspěšném uvedení znovu celosvětově nejúspěšnější talentovou show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, a to již na podzim 2011. Vítěz si i letos odnese šek na 100 000 eur (více než 2,5 milionu Kč) a získá angažmá v Las Vegas. Celou show i letos diváky a soutěžící provedou Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch. Castingy na nový ročník již brzy startují!

Sdílet

Originální formát Got talent je v současnosti největším světovým pojmem pro televizní zábavu. Show si získala po svém prvním uvedení v loňském roce i celou řadu příznivců v Čechách a na Slovensku. „ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT si Češi oblíbili, a proto věříme, že na loňský úspěch navážeme. Jsme již teď zvědaví na letošní přehlídku talentů a samozřejmě na nové vítěze. Akrobatickému duu Dae Men vítězství v soutěži jednoznačně změnilo směr kariéry a katapultovalo je mezi profesionální umělce,“ říká Marek Singer, generální ředitel Televize Prima. „Jsem rád, že formát, který dobyl svět i naše dvě země, se opět na podzim vrací na obrazovky TV JOJ a Primy,“ doplňuje jeho slova František Borovský, generální ředitel TV JOJ. „Těším se na pokračování česko-slovenské verze našeho úspěšného formátu Got Talent, jehož realizaci a provedení považujeme ve FremantleMedia za jednu z nejvydařenějších, a to nejen v regionu střední a východní Evropa, ale také v celosvětovém měřítku,“ vyjadřuje se Andrea Gavačová, ředitelka prodeje formátů společnosti FremantleMedia pro střední a východní Evropu

Přípravy na show nabírají na obrátkách a přihlásit se může úplně každý, kdo je přesvědčený, že má výjimečný talent. V ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT platí jediné kritérium – talent bez absolutního omezení. Platí pouze jedno jediné pravidlo – předvést něco zajímavého nebo opravdu mimořádného.

První castingová kola se uskuteční již v květnu!
Neděle 1. 5. v 9.00, hotel Corinthia Tower, Kongresová 1, Praha 4
Sobota 7. 5. v 9.00, Brněnské Výstaviště – Kongresové centrum, Brno
Neděle 15. 5. v 9.00, hotel Doubletree by Hilton, Hlavná 1, Košice
Sobota 21. 5. v 9.00, Radisson Blu Carlton Hotel, Hviezdoslavovo nám. 3, Bratislava
Sobota 28. 5. v 9.00, hotel Imperiál, Tyršova 6, Ostrava

Obě televizní stanice již spustily castingové výzvy. Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím internetových stránek www.csmatalent.tv, kde najdou přihlašovací formulář.

Celosvětově nejúspěšnější show je tady! ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT právě začíná!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).