Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent – první casting v Praze!

[Tisková zpráva] Castingy do talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT včera odstartovaly v Praze. Na pražském castingu se castingové porotě představilo více než 500 čísel! Chybět samozřejmě nemohli ani moderátoři show Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch.

Sdílet

Přihlásila se celá řada talentů všech možných kategorií. V ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT platí skutečně jediné kritérium – talent bez absolutního omezení. A v Praze se talentů představila skutečně celá řada. Zatím nejmladší účastnicí letošního ročníku Česko slovensko má talent je teprve dvouletá břišní tanečnice Sofie Futó, která dorazila na casting v dětském kočárku v doprovodu své maminky. Ta svou dceru teprve před nedávnem přestala kojit a její všestranný talent přisuzuje právě tomuto faktu. Malá Sofie je totiž talentovaná také ve zpěvu. „Možná příští rok i něco zazpívá,“ předvídá paní Futó budoucnost svojí dcery.

Dalším výrazným vystoupením bylo jednoznačně duo Crazy Breakers, které svůj taneční styl přirovnává ke starověkému indickému textu o lidské sexualitě – ke Kámásútře. Duo tvoří Petr Ježek a Iveta Wolfová, kteří nejsou ve svém oboru žádní nováčci. Jsou mimo jiné několikanásobní mistři republiky v breakdance. Slibují, že pokud postoupí do divadla, mají se televizní diváci na co těšit. S nadsázkou tvrdí, že svůj volný čas tráví především u lékaře. Náročná vystoupení totiž přinášejí řadu zranění.

Pražský casting určil i šťastné držitele divokých karet, kteří jsou nakonec překvapivě dva! Kytarista Jan Konáš a taneční skupina AT Studio Domino. Nálezce třetí karty se nepřihlásil. Má však možnost učinit tak ještě dodatečně a přihlásit se produkci ČSMT.

V rámci letošního ČSMT kladou samotní tvůrci ještě větší důraz na kvalitu prezentovaných čísel. Proto i castingy jsou pojaty velmi přísně a část prezentujících se talentů je zvaná přímo na základě tipů, které produkce pořadu dostala!

Další kolo castingu proběhne již tuto sobotu 7. 5. od 9.00 hodin v Brně na Výstavišti v Kongresovém centru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).