Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent začíná – na Primě a Jojce

[Tisková zpráva] Talent má mnoho různých tváří a přichází v rozmanitých tvarech a podobách. Bude záležet také na vás, divácích, pro jakou podobu talentu se rozhodnete, komu dáte svůj hlas. Už tuto neděli 29. 8. ve 20.00 začíná show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT! Sledujte jedinou originální show, která hledá talenty. Nezapomeňte, že nápodobou někoho jiného můžete dosáhnout maximálně na průměr!

Sdílet

Čína oslavuje svůj talent – třiadvacetiletého bezrukého pianistu – a prožívá s ním emotivní příběh, Británie má zase geniálního psa Chandyho a jeho cvičitelku Tinu, na Ukrajině se přes noc stala slavnou kreslířka písečných maleb Kseniya a Angličanka Susan Boyle se dočká vlastní voskové figuríny v londýnském muzeu. I Česko a Slovensko hledají a určitě najdou své talenty! Už tuto neděli startuje na Primě jediná originální show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Že objevovat vlastní schopnosti je úžasně zábavné, o tom se mohli přesvědčit diváci všech kontinentů světa při hledání svých talentů. Amerika miluje 11letou zpěvačku Biancu nebo břichomluvce Terryho, Švédsko objevilo mimořádný talent u kouzelníka Charlieho, Austrálii si získal taneční soubor. Miliony diváků okouzlil třiadvacetiletý Liu Wei, čínský talent, který přišel po zásahu elektrickým proudem o ruce a na klavír hraje nohama. Kdo bude mít v Česku a Slovensku talent a ambice zvítězit? Dívejte se už tuto neděli na Primu, protože Česko i Slovensko začnou hledat své talenty v jediné originální soutěži u nás!