Hlavní navigace

Český eM Client otevřel v Silicon Valley svoji pobočku

[Tisková zpráva] Praha, 10. březen 2011: česká společnost E&S Software se již několik let zabývá vývojem emailového klienta eM Client a v loňském roce dostala neopakovatelnou příležitost prezentovat svůj produkt na americkém trhu. eM Client byl na konferenci DEMO, která je nejprestižnější odbornou událostí v Silicon Valley, představen osmi stovkám venture kapitalistů, IT šéfům velkých amerických firem i médiím. Představení českého produktu nenechalo na odezvu dlouho čekat a v následujících měsících začala jednání s potenciálními investory a distributory. Vzhledem k velkým příležitostem, které se firmě naskytly, otevřela v Silicon Valley letos v únoru svoji americkou kancelář.

Sdílet

V rámci několikaměsíčního působení za oceánem se nám podařilo nejen založit společnost eM Client Inc., ale aktivně se tam kromě prodeje a marketingu řeší i technická podpora pro americký trh,“ upřesnil Jaroslav Javornický, CEO společnosti eM Client, Inc..

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Nejprestižnější odbornou událostí  v Silicon Valley je konference DEMO pořádaná společností IDG a serverem Venturebeat.com a pravidelně jsou na ní představovány nové technologické produkty a inovace. Na loňské DEMO konferenci nechyběla ani nejnovější verze emailového klienta eM Client, která velmi zaujala i Matta Marshalla, ředitele konference. Ten se vyjádřil k velkému potenciálu produktu české společnosti E&S Software: „eM Client je Outlook, ale pořádně vylepšený. Je jednodušší, rychlejší a najdete v něm i věci jako Instant Messaging nebo sociální sítě a to všechno na jednom intuitivním uživatelském rozhraní. Outlooku vyrostla obrovská konkurence.“ 

Mezi úspěchy nedávného představení českého produktu za oceánem se již řadí podepsaná distribuční smlouva se společností Mirapoint, vyjednávání o dodání eM Client technologie do společnosti Oracle i jednání se společností Best Buy o dodání eM Client krabicové verze. eM Client se také dostal do uzavřeného vývojového programu společnosti Skype pro spolupráci obou programů.  
 

O společnosti E&S SOFTWARE s.r.o.:

E&S Software působí  v České republice, na Slovensku a ve Velké Británii a již od roku 2005 se zabývá prodejem a implementací e-mailových řešení IceWarp. Od roku 2006 vyvíjí vlastního emailového klienta eM Client, který nejen plně nahrazuje MS Outlook, ale také ho rozšiřuje o Instant Messaging, napojení na sociální sítě, VOIP aj. V rámci programu CzechAccelerator agentury CzechInvest byl eM Client představen v USA a již krátce po jeho představení založil E&S Software pobočku eM Client Inc., která se stará o prodej, marketing a další podporu e-mailového klienta eM Client na americkém trhu.