Hlavní navigace

Český IPCorder získal ocenění FSDays AWARD

[Tisková zpráva] Síťové nahrávací zařízení IPCorder KNR-090 vyvinuté společností KOUKAAM získalo na veletrhu Prague Fire & Security Days 2010 hlavní cenu v soutěži o nejlepší exponáty - FSDays Award.

Sdílet

IPCorder KNR-090 je nezávislé zařízení určené pro ovládání a komplexní správu systémů s IP kamerami. Společnost KOUKAAM představila tento produkt na veletrhu Prague Fire & Security Days 2010 jako žhavou novinku a ihned za něj získala ocenění FSDays Award.

Produkty pod značkou IPCorder jsou jediná zařízení tohoto typu vyvinutá v České republice. „Novinka IPCorder KNR-090 je navíc dle nám dostupných informací nejmenším zařízením tohoto typu na světě,“ říká Petr Seliger, ředitel společnosti Koukaam.

„Ocenění si velice vážíme. Věříme, že si nejnovější IPCorder díky svým unikátním vlastnostem povede skvěle i nadále, a to nejen na českém trhu, ale i na trzích zahraničních. Již na začátku října ho například vezeme představit na veletrh v německém Essenu,“ dodal Seliger.

Veletrh Prague Fire & Security Days 2010 se konal od 21. do 23. 9. 2010 ve Veletržním paláci v Praze.

O společnosti KOUKAAM a.s.
Společnost KOUKAAM a.s. je certifikovaným dovozcem a distributorem pro IP kamerové zabezpečovací systémy od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis, Sony a dalších. V roce 2007 na trh poprvé uvedla vlastní unikátní samostatné nahrávací zařízení pro IP kamery – IPCorder. Standardem společnosti je zákaznicky orientovaný přístup a vysoká flexibilita. Partnerům společnost poskytuje odbornou technickou podporu na vysoké úrovni. Je členem Asociace Gremium Alarm a držitelem prestižního ocenění VIVOTEK Top Distribution Award.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).