Hlavní navigace

Český krimi seriál Expozitura od 7. září na Nově!

[Tisková zpráva] Nejdražší seriál v historii televize Nova. Seriál, který zaujal filmové producenty v USA, Rusku i Francii. Seriál, který byl inspirován příběhem největší organizované zločinecké skupiny u nás. Seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí. Na obrazovkách televize Nova odstartuje seriál Expozitura už zítra, ve středu 7. září ve 20:00. Nové díly budou opět ke zhlédnutí za poplatek o týden dříve než v TV na Voyo.cz.

Sdílet

Praha, 6. září 2011 – Televize Nova připravila pro své diváky premiéru původního českého krimi seriálu Expozitura, který odstartuje ve středu 7. září ve 20:00. Seriál plný akčních scén, přestřelek, výbuchů a nebezpečných kaskadérských akcí nabídne také pohled do zákulisí Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, ale i romantický příběh.

V úvodním dílu s názvem Volavka, který odvysílá televize Nova ve středu 7. září ve 20:00, se představí hvězda seriálu Hana Vagnerová v roli mladé a naivní policistky Terezy Hodačové. Jejím parťákem se stane Robert Jašków alias Dan Chládek a společně začnou odhalovat podivné zmizení prostitutky z nevěstince sadistického šéfa Doda (Maroš Kramár).

Seriál Expozitura, z pera novinářů a publicistů Josefa Klímy a Janka Kroupy, režírovali Petr Kotek a Ivan Pokorný. Po boku hlavních představitelů Hany Vagnerové, Roberta Jaškówa, Zuzany Bydžovské, Jana Dolanského a Pavla Zedníčka se vystřídá spousta zvučných jmen, například Jiří Korn, David Prachař, Jan Kanyza, Michal Dlouhý, Vladimír Kratina a další. V seriálu se objeví také Vladimír Dlouhý v jedné ze svých posledních rolí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).