Hlavní navigace

Český kutil.cz spustil specializovaný Katalog řemeslníků

[Tisková zpráva] Internetový hobby magazín Český kutil.cz a Centrum Holdings společně spustili pro uživatele novou službu – Katalog řemeslníků.

Sdílet

Uživatelé ocení zejména intuitivní a jednoduché vyhledávání, kterému napomáhá virtuální maketa domu. Uživatel klikne na oblast, pro níž potřebuje kontakt na řemeslníka a katalog mu nabídne relevantní výsledky.

Katalog firem Najisto.cz bude výhradním dodavatelem kontaktů do Katalogu řemeslníků. Najisto.cz poskytne svoji databázi, která obsahuje více než 35 000 ověřených kontaktů na řemeslníky a 360 000 kontaktů celkově.

Nový produkt je spojením největšího specializovaného hobby magazínu a internetové dvojky na trhu katalogů firem. Tedy kombinace kvalitního obsahu a ověřených praktických informací.

Katalog řemeslníků je novou sekcí v rámci magazínu Český kutil.cz – http://www.ces­kykutil.cz/re­meslnici

Český kutil.cz (www.CeskyKutil.cz) je internetový hobby magazín. V magazínu naleznete vše ze světa rekonstrukcí a staveb bytů, domů a okolí, úprav interiérů, kutilství a prací v dílně, zahrádkaření, pěstování rostlin a v neposlední řadě hobby inspirace pro ženy a děti. Ve své podobě existuje od roku 2007. Během této doby se stal jedním z předních oborových titulů. Obsah magazínu je založen na odborných textech, foto a video návodech, inspiracích, komentářích a hobby zpravodajství.

NAJISTO.CZ (www.najisto.cz) je firemní katalog, nabízející databázi osobně ověřených kontaktů na firmy. Umožňuje virtuální prohlídky firem, hromadné poptávky a další užitečné funkce, které uživatelům internetu pomohou jednoduše a rychle najít tu správnou firmu. Najisto.cz patří do skupiny Centrum Holdings.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).