Hlavní navigace

Český rozhlas druhý v oborovém žebříčku czech top 100

[Tisková zpráva] V prestižním žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky 2006 se umístil Český rozhlas. V oborovém členění se v kategorii ´Ostatní veřejné, sociální a osobní služby´zaujal druhé místo a předstihl další české mediální společnosti. Prestižní ocenění převzal 6. dubna na slavnostním večeru generální ředitel Českého rozhlasu Václav Kasík.

Sdílet

V prestižním žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky 2006 se umístil Český rozhlas. V oborovém členění se v kategorii ´Ostatní veřejné, sociální a osobní služby´zaujal druhé místo a předstihl další české mediální společnosti. Prestižní ocenění převzal 6. dubna na slavnostním večeru generální ředitel Českého rozhlasu Václav Kasík.

Žebříček 100 obdivovaných firem ČR sestavuje CZECH TOP 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací. Stovku nejobdivovanějších firem tvoří ty, které se umístily na prvních čtyřech místech v každém oboru.

Oslovení odborníci při hlasování hodnotí řadu kritérií, od základních ukazatelů firmy (kvalita výrobků či služeb, inovační schopnosti, finanční stabilita, hodnota firmy) přes její vztah k zaměstnancům (schopnost přilákat a udržet talentované lidi) po vztah ke společnosti (odpovědnost k životnímu prostředí, komunikativnost, podpora regionu, charitativních a obecně prospěšných projektů apod.).

Žebříček publikuje Sdružení CZECH TOP 100 již od roku 1999. Pro účely žebříčku jsou firmy rozděleny do 25 oborů podle metodiky OKEČ.