Hlavní navigace

ČESKÝ ROZHLAS MEDIÁLNÍM PARTNEREM ZOO PRAHA

[Tisková zpráva] Jediným médiem na rozhlasovém poli spolupracujícím se ZOO Praha se dnes stal Český rozhlas. Deklaraci o mediálním partnerství podepsali na půdě Českého rozhlasu výkonný ředitel ČRo Josef Havel a ředitel ZOO Praha Petr Fejk.

Sdílet

„Kdo jiný než Český rozhlas by měl být partnerem tak významné a oblíbené instituce jakou pražská ZOO bezesporu je“, uvedl dnes při podpisu deklarace o spolupráci výkonný ředitel Českého rozhlasu Josef Havel.

Spolupráce pražské ZOO s Českým rozhlasem navazuje na tradičně dobré vztahy obou institucí. „Je to jen pokračování toho, co se již delší čas děje“, řekl Českému rozhlasu 1 – Radiožurnál ředitel ZOO Praha Petr Fejk. Důkazem úspěšné kooperace je nedávno skončený multimediální projekt Odhalení stanice Český rozhlas Leonardo.

Český rozhlas bude dle dnes podepsané deklarace mediálním partnerem ZOO Praha do konce roku 2007. Podpisu deklarace o spolupráci se zúčastnili také tiskový mluvčí ZOO Praha Vít Kahle a marketingová a PR manažerka Českého rozhlasu Kateřina Račáková.