Hlavní navigace

Český rozhlas na veletrhu REGIONTOUR 2008

[Tisková zpráva] Český rozhlas se bude, stejně jako v loňském roce, také letos prezentovat na Mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR 2008. Od 10. do 13. ledna tak posluchači a návštěvníci veletrhu uslyší v živém vysílání z brněnského výstaviště regionální i celoplošné stanice Českého rozhlasu. Chvíle jim zpříjemní také koncert Nadi Urbánkové s kapelou BOKOMARA, která vystoupí v rámci doprovodného programu.

Sdílet

Součástí expozice ČRo, umístěné v pavilonu V (stánek č. 61), bude také vysílací studio, z něhož budou po celou dobu konání veletrhu vysílat vybrané regionální stanice Českého rozhlasu.

Prezentovat se budou také celoplošné stanice ČRo 1 – Radiožurnál a ČRo 2 – Praha. Všichni příchozí se mohou těšit nejen na to, že uvidí, jak vzniká rozhlasové vysílání, ale také na oblíbený pořad Václava Žmolíka „Po Česku“, na soutěže o hodnotné ceny či na řadu zajímavých hostů.

Pro návštěvníky veletrhu je připraven také bohatý doprovodný program. V sobotu 12. ledna od 16.30 hodin vystoupí skupina irských tanců a Naďa Urbánková s kapelou BOKOMARA. V průběhu koncertu zazní lidové písničky i známé „Závidím“ či „Vilém peče housky“. Doprovodný program proběhne na pódiu umístěném v pavilonu V.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).