Hlavní navigace

Český rozhlas Pardubice nabízí „Léto s tajenkami“

[Tisková zpráva] Pro všechny, kteří si rádi hrají, soutěží a především luští tajenky připravil Český rozhlas Pardubice velkou prázdninovou soutěž, ve které mohou každý týden až do konce prázdnin získat letecký zájezd k moři do Černé Hory pro dvě osoby. Stačí podle nápověd uveřejňovaných ve vysílání ČRo Pardubice vyluštit tajenku a její znění zaslat do rozhlasu pomocí SMS.

Sdílet

Jak vše probíhá? Od pondělí do čtvrtka posluchači mezi 8 – 17 hodinou vždy 10 minut před celou získávají z vysílání Českého rozhlasu Pardubice nápovědy pro vyluštění jednotlivých políček tajenky. Některé nápovědy jako „záchrana“ vycházejí také v Pardubickém, Chrudimském, Svitavském a Orlickém deníku. Poslední nápověda zazní v éteru každý týden ve čtvrtek ve 14:50. Od té chvíle můžou soutěžící až do pátku do 11 hodin zasílat vyluštěnou tajenku pro daný soutěžní týden prostřednictvím SMS.

„V pátek po 14. hodině ve vysílání tajenku odtajníme a ze správně vyluštěných tajenek losujeme jednu, jejíž autor získá letecký zájezd k moři pro dvě osoby. Autoři dalších dvou správně vyplněných tajenek získávají předplatné Deníku a drobné dárky,“ říká manažer marketingu Radim Jelínek. Pro ty, na které se během osmi hracích týdnů neusměje štěstí při losování, má ČRo Pardubice bonus navíc. Na konci soutěže se totiž bude losovat ze všech došlých tajenek za celou dobu trvání soutěže jedna, jejíž autor získá také letecký zájezd k moři.

Soutěž odstartovala prvním kolem v pondělí 9. července.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).