Hlavní navigace

Český rozhlas Region nabídne středočeské senátní duely

[Tisková zpráva] Český rozhlas Region nabídne svým posluchačům živě vysílané duely středočeských kandidátů pro druhé kolo senátních voleb. Od pondělí 18. října do středy 20. října vždy po 18. hodině přivítá moderátor Tomáš Pancíř ve studiu kandidáty z obvodů Beroun, Mělník a Kutná Hora. Ve čtvrtek 21. října odvysíláme po 18. hodině debatu kandidátů z obvodu Jičín, který zasahuje také na Nymbursko.

Sdílet

Přehled vysílání senátních duelů Českého rozhlasu Region 

Pondělí 18. října 2010 (18:05)
BEROUN – Jiří Oberfalzer (ODS) – Věra Kovářová (TOP 09)

Úterý 19. října 2010 (18:05)
MĚLNÍK – Veronika Vrecionová (ODS) – Milan Němec (ČSSD)

Středa 20. října 2010 (18:05)
KUTNÁ HORA – Jaromír Strnad (ČSSD) – Zdeněk Nováček (TOP 09)

Čtvrtek 21. října 2010 (18:05)
JIČÍN – Jiří Liška (ODS) – Josef Táborský (ČSSD)

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

Český rozhlas Region – rádio vašeho kraje
www.cesky-rozhlas-region.cz