Hlavní navigace

ČESKÝ ROZHLAS REGION NOVĚ V MĚLNÍKU

[Tisková zpráva] Český rozhlas Region spouští nový vysílač na Mělnicku. Na frekvenci 87,6 FM (vysílač: Mělník - město, výkon 200W, polarizace: vertikální) mohou od 1. září obyvatelé Mělníka, Neratovic, Kralup nad Vltavou, Veltrus a blízkého okolí nově naladit Český rozhlas Region, který svým posluchačům nabízí aktuální zpravodajství a publicistiku z jejich kraje, kvalitní hudbu a atraktivní pořady s Janem Rosákem (talkshow Tandem), Naďou Konvalinkovou (gastronomický magazín Pochoutky), Eduardem Hrubešem (Hobby magazín) nebo Josefem Zímou (U muziky).

Sdílet

„Spuštěním tohoto vysílače jsme dokončili komplexní pokrytí Středočeského kraje signálem naší stanice. Troufám si tvrdit, že v tuto chvíli jsme slyšet ve všech důležitých oblastech kraje, což nás samozřejmě velmi těší a zároveň vůči všem Středočechům také zavazuje. Jsem rád, že můžeme obyvatelům Mělníka a blízkého okolí nabídnout náš servis a přivítat je ve velké rodině posluchačů Českého rozhlasu Region,“ dodává ke spuštění nového vysílače Jan Menger, ředitel stanice.

Oblast Mělnicka bude pro Český rozhlas Region zpravodajsky pokrývat redaktor Pavel Pavlas (mobil: 724 102 950, e-mail: pavel.pavlas@roz­hlas.cz).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).