Hlavní navigace

Český rozhlas Region oslaví narozeniny se svými posluchači na hradě Křivoklát

[Tisková zpráva] Hrad Křivoklát bude v sobotu 27. srpna patřit oslavě narozenin Českého rozhlasu Region. Pro návštěvníky bude po celý den připraven bohatý program.

Sdílet

Od 10. do 17. hodiny vystoupí na hradním nádvoří Wabi Daněk, Petra Černocká, Jana Chládková, Pavel Vítek, Karel Kahovec, Jaroslav „Samson“ Lenk a vítězka soutěže Start Českého rozhlasu Ilona Brymová.

V doprovodném programu návštěvníci narozeninové oslavy uvidí, jak vzniká karikatura, a naučí se, jak se kreslí. K vidění bude i hradní katovna, kde své nástroje předvede středověký kat. Zájemci si budou moci vyzkoušet lukostřelbu, žonglování, projít se po laně nebo prověřit svou šikovnost v dovednostních hrách.

Celým narozeninovým programem budou provázet moderátoři Iveta Chlumská a Patrik Rozehnal.

Samotnou prohlídku hradu Křivoklát budou moci návštěvníci ve vybraných časech absolvovat ve společnosti MUDr. Kateřiny Cajthamlové.

Pro návštěvníky narozeninové oslavy je zajištěna kyvadlová doprava historickými autobusy z Berouna a Rakovníka. Odjezd ze třetího nástupiště rakovnického a berounského autobusového nádraží bude každou celou hodinu od 10:00 do 17:00 hodin.

Pódiový program narozeninové oslavy Českého rozhlasu Region na hradě Křivoklát:

10:00 Ilona Brymová
11:00 Jana Chládková
12:00 Karel Kahovec
13:00 Wabi Daněk
14:00 Pavel Vítek
15:00 Jaroslav Samson Lenk
16:00 Petra Černocká

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal, a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).