Hlavní navigace

ČESKÝ ROZHLAS REGION SE VRACÍ DO BEROUNA

[Tisková zpráva] Po dvou letech se vrací na Berounsko vysílání Českého rozhlasu Region. Na frekvenci 88,4 FM (vysílač: Beroun - Záhrabská, výkon 200W) mohou od 1. května obyvatelé města Berouna a blízkého poslouchat aktuální zpravodajství a publicistiku ze svého kraje, kvalitní hudbu a atraktivní pořady s Janem Rosákem (talkshow Tandem), Naďou Konvalinkovou (gastronomický magazín Pochoutky), Eduardem Hrubešem (Hobby magazín) nebo Josefem Zímou (U muziky).

Sdílet

„Jsem velice rád, že opět můžeme obyvatelům Berouna a blízkého okolí nabídnout náš servis. Tímto přeji všem novým posluchačům na Berounsku, aby se cítili v naší společnosti dobře a vítám je ve velké rodině posluchačů Českého rozhlasu Region,“ dodává ke spuštění nového vysílače Jan Menger, ředitel stanice.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro území Středočeského kraje. Vysílá na frekvencích Beroun 88,4 Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM. V průběhu dne poskytuje Český rozhlas Region svým posluchačům nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu (pop, country, folk, dechovka) a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební pořady i pořady kontaktní a zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, do které si tento moderátor zve známé osobnosti našeho kulturního a společenského života, dále pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region – rádio vašeho kraje www.region.roz­hlas.cz