Hlavní navigace

ČESKÝ ROZHLAS VYSÍLÁ ŽIVĚ ZE ZLÍNA

[Tisková zpráva] Český rozhlas je již tradičně mediálním partnerem Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež Zlín. Součástí prezentace je tento rok i improvizované studio Českého rozhlasu v prostorách Fakulty managementu a ekonomie Univerzity Tomáše Bati, odkud po celý týden vysílají ve vybraných časech Český rozhlas 1 - Radiožurnál, ČRo 2 – Praha a Český rozhlas Radio Wave.

Sdílet

Ve čtvrtek 3. června bude z festivalu živě vysílat Český rozhlas 2 – Praha pořad Host do domu od 8.30 do 12.00 hodin, Odpolední Kolotoč od 13.00 do 17.00 hodin a Domino od 19.00 do 20.00 hodin. V pátek od 10.00 hodin bude ze studia vysílat ČRo 1 – Radiožurnál svůj pořad Host Radiožurnálu, tentokrát s herečkou Danou Morávkovou. Páteční odpoledne pak bude patřit pořadu Odpolední session Českého rozhlasu Radia Wave.

V pátek 4. června pořádá Český rozhlas celodenní zábavný program pro děti i dospělé na náměstí Míru ve Zlíně. Od 10.30 do 18.00 hodin se mohou návštěvníci těšit na spoustu zábavy, soutěží o zajímavé ceny i nafukovací atrakce, žongléry. Vystoupí Jaroslav Uhlíř a Standa Hložek, připraveno bude divadlo Vojty Vrtka a závěr odpoledne bude patřit koncertu kapely 100°C, který se uskuteční pod patronací Radia Wave.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).