Hlavní navigace

Český rozhlas zve na filmový festival do Zlína

[Tisková zpráva] Český rozhlas je mediálním partnerem 47. ročníku Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. Navazuje tak na úspěšnou spolupráci z minulých let. Kromě živých vstupů přímo z místa dění a rozhovorů se zajímavými hosty uslyšíte od 27. 5. až do 2. 6. 2007 ve vysílání Českého rozhlasu pravidelně přehled festivalových novinek a shrnutí aktuálního dění ve Zlíně. Navíc rozhlas připravil pro své posluchače ještě jedno překvapení. V rámci festivalu proběhnou 1. 6. 2007 na zlínském Náměstí Míru oslavy Dne dětí.

Sdílet

Do Zlína tak přijede například pohádkový Hajaja. A nebude zdaleka sám. S těmi nejmenšími si budou po celý den hrát a zpívat moderátoři Českého rozhlasu. Děti budou mít možnost soutěžit a povídat si s tvůrci a moderátory rozhlasové reality show Odhalení. Připravena pro ně bude i pohádka v podání Metropolitního divadla Praha, ale i spousta soutěží, písniček a atrakcí. Pro ty starší zahraje například DJ Rockstar nebo Jana Koubková. Po celý den se tu navíc návštěvníci mohou potkat s moderátory Českého rozhlasu, vyzkoušet si živé vysílání u Pavla Kudrny ve „Výletním stanu Radiožurnálu“, zasportovat si na doprovodných atrakcích, prohlédnout si přenosový vůz nebo se zeptat „rozhlasáků“ na vše, co je o vysílání zajímá.

Mezinárodní festival ve Zlíně letos nabídne během jediného týdne přehlídku více než tří stovek filmů. Kdo nakonec vyhraje, kdo zaujme i kdo rozesměje nejvíce dětí, se posluchači dozví také ve vysílání Českého rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).