Hlavní navigace

Český Slavík Mattoni a Ráááádio jsou partneři

[Tisková zpráva] Praha, 30.září 2008 Rádio Impuls hraje česky. Ráááádo. Oblíbenost české hudby ve vysílání Rádia Impuls vede logicky k podpoře mnoha českých hudebních projektů, ať už se jedná o koncerty českých interpretů či o podporu původních českých muzikálů. V letošním roce se navíc Ráááádio stalo exkluzivním rozhlasovým partnerem prestižní ankety Český Slavík Mattoni 2008.

Sdílet

„Není pochyb o tom, že česká hudba dostává ve vysílání Ráááádia velký prostor již od svého vzniku v roce 1999 a že je jednou z hlavních příčin jeho úspěchu. Myslím si, že díky tomu, že Rádio Impuls hraje více jak 200 českých písniček denně, že je to rádio, které každý den poslouchá více jak milión lidí, má velký vliv na oblíbenost českých interpretů a proto je přirozeným partnerem ankety Český Slavík“, říká generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Letošní vyhlášení ankety Český Slavík Mattoni bude rozšířeno o novinku, a to o kategorii „Nejoblíbenější písnička posluchačů Rádia Impuls v roce 2008“. Měsíc před vyhlášením bude ve vysílání Rádia Impuls probíhat sms hlasování. Výsledky ankety budou vyhlášeny v přímém přenosu na galavečeru ankety Český Slavík Mattoni v sobotu 13.prosince 2008 od 20,00 hod na TV NOVA.