Hlavní navigace

Český Telecom a Eurotel jsou letos opět partnery MFF v Karlových Varech

[Tisková zpráva] Díky rezervačnímu systému společnosti Eurotel nebudou muset návštěvníci festivalu stát fronty na vstupenky. ČESKÝ TELECOM je oficiálním poskytovatelem vysokorychlostního připojení INTERNET EXPRES, které bude návštěvníkům zdarma k dispozici.

Sdílet

Společnosti ČESKÝ TELECOM a Eurotel Praha se i v letošním roce opět staly partnery a oficiálními dodavateli 41. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Návštěvníci festivalu budou mít při pořizování vstupenek na jednotlivé projekce již tradičně možnost využít rezervační systém od společnosti Eurotel. Mobilní telefon umožní pouze zákazníkům Eurotelu rezervaci vstupenek přes SMS, ostatní si budou moci vstupenky objednávat přes wapový portál Eurotel Live!. ČESKÝ TELECOM připravil pro filmové fanoušky příležitost surfovat prostřednictvím INTERNET EXPRES v internetových kavárnách zdarma.

Obě společnosti připravily pro filmové nadšence vedle svých praktických služeb i bohatý doprovodný program. Do Karlových Varů přijede dvanáctka finalistek České Miss, aby se zde zúčastnily soutěže o “Miss Game“, kterou organizuje herní portál GameZone. Dívky budou závodit na simulátoru Formule 1, na kterém si své schopnosti za volantem monopostu budou moci po celou dobu festivalu vyzkoušet všichni návštěvníci, z nichž ti nejlepší budou odměněni zajímavými cenami.

Ve Dvořákových sadech mohou zájemci o moderní technologie vyzkoušet mobilní technologii UMTS a vysokorychlostní připojení INTERNET EXPRES. K dispozici zde bude stánek s ledovou tříští a všichni příchozí budou moci 1.-2.7. a 5.-6.7. napodobit své filmové idoly díky tetovacímu salónu. Během celého festivalu mohou účastníci festivalu posílat své fotografie ve formátu MMS do soutěže “Staň se hvězdou“ a nejoriginálnější autor bude každý den oceněn mobilním telefonem. Před kinem Čas se filmoví fandové dozví informace o veškerém dění na festivalu a o rezervaci vstupenek přes SMS a Eurotel Live!.

„Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je nejvýznamnější mezinárodní filmovou přehlídkou nejen u nás ale i v regionu střední a východní Evropy,“ řekl Martin Žabka, tiskový mluvčí společností Eurotel a ČESKÝ TELECOM, "Jsme hrdi na to, že můžeme již jedenáctým rokem k této ojedinělé kulturní události přispět jako partner. Každoročně se zvyšuje počet lidí, kteří si přes mobilní telefon rezervují vstupenky a jsem přesvědčen, že loňský rekord v počtu online objednaných vstupenek letos opět překonáme. Jménem obou společností bych chtěl všem, kteří do Varů dorazí, popřát mnoho nevšedních filmových zážitků a spoustu příjemně strávených chvil třeba i na doprovodných akcích, které ČESKÝ TELECOM a Eurotel pro všechny návštěvníky připravili,“ dodává Martin Žabka.