Hlavní navigace

ČESKÝ TELECOM GRATULUJE KATEŘINĚ NEUMANNOVÉ KE STŘÍBRNÉ MEDAILI (13.02.2006)

[Tisková zpráva] Společnost ČESKÝ TELECOM, a. s., gratuluje Kateřině Neumannové z pozice jejího hlavního partnera k zisku stříbrné medaile v olympijském závodě v kombinaci na 7,5 km klasicky a 7,5 km volně.

Sdílet

Katko, tímto bílým triumfem jste se stala jednou z nejobdivova­nějších českých žen. Věříme, že to nebyla Vaše poslední medaile a že nám přinesete ještě spoustu olympijské radosti. Medaile z olympijských her je výjimečnou událostí pro každého sportovce a společnost ČESKÝ TELECOM je hrdá na to, že Vás na cestě k tomuto úspěchu mohla podpořit.

Jsme velmi rádi, že se s Vámi můžeme podílet na hledání „nové Katky", nových lyžařských talentů. Nevěšte ještě běžky na hřebík, byla by to škoda! Držíme palce a přejeme další úspěchy na lyžích i v osobním životě.

Internet Expres od ČESKÉHO TELECOMU se spolu s nejúspěšnější českou závodnicí podílí na projektu Hledá se nová Kateřina Neumannová, jehož první ročník letos v lednu odstartoval. Cílem projektu je vyhledávat nové lyžařské talenty. Seriál sedmi závodů zakončí 5. března 2006 velké finále v Liberci, kterého se zúčastní vítězové všech regionálních kol. Více informací o projektu naleznete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).