Hlavní navigace

ČESKÝ TELECOM NABÍZÍ FIREMNÍM ZÁKAZNÍKŮM KOMPLETNÍ KANCELÁŘ NA MÍRU

[Tisková zpráva] ČESKÝ TELECOM začal nabízet službu Kompletní kancelář, která firemním zákazníkům přináší zefektivnění provozu a správy jejich IT infrastruktury a zároveň úsporu času jejich IT specialistů. Kompletní kancelář od ČESKÉHO TELECOMU nabízí pronájem síťové infrastruktury (včetně telefonní ústředny a IP telefonů) za pevné měsíční paušální poplatky.

Sdílet

Kompletní kancelář dále umožňuje využít široké portfolio souvisejících služeb jako správa LAN, správa IP telefonie, zabezpečený vzdálený přístup do LAN, ochranu sítě pomocí firewallu, bezdrátový přístup a další. „ČESKÝ TELECOM je jednou z prvních společností, která přichází na trh s obdobnou službou. Zákazník se nemusí starat o složitosti IT infrastruktury, ale může se plně soustředit na svoje podnikání. Kompletní kancelář vám bude vytvořena přesně podle vašich potřeb a zároveň vám sníží vaše finanční výdaje“, říká Michal Žilka, výkonný ředitel pro služby obsahu a business developmentu ČESKÉHO TELECOMU.

Zákazník neinvestuje žádné prostředky na pořízení technického vybavení – hardwaru, ale platí pouze měsíční poplatky za služby, které skutečně využívá. Výrazně tak snižuje riziko chybných investic do špatně dimenzované infrastruktury a získává úsporu finančních prostředků vynakládaných za vnitrofiremní hlasovou komunikaci. Výhodou služby Kompletní kancelář je poskytování všech řešení v rámci jedné komplexní nabídky se zajištěním okamžité servisní podpory. Všechna zařízení a síťové prvky jsou od jednoho dodavatele, čímž je zajištěna maximální kompatibilita a funkčnost celého firemního systému. Zodpovědnost za správu je na straně poskytovatele a zahrnuje pravidelnou obměnu veškerých zařízení po 3 letech.

„Kompletní kancelář je služba určená zákazníkům, kteří chtějí díky nejmodernějším technologiím uspořit finanční prostředky, zvýšit svou produktivitu, chránit svá data před hackery a používat bezpečnou bezdrátovou komunikaci. Díky způsobu financování a outsourcingu je ideální kombinací pro firmy, které chtějí být flexibilní, mít zajíštěnou pravidelnou obměnu za nejmodernejší technologie a odborná znalost IT není jejich primárním zájmem”, dodává Tomáš Knoll obchodní ředitel společnosti Cisco Systems pro ČR , na jejíž platformě je služba Kompletní kancelář technologicky postavena.

V základní ceně služby Kompletní kancelář je zahrnuta také instalace a konfigurace zařízení v místě, změny prováděné na přání zákazníka a garantovaná obnova funkčnosti do následujícího pracovního dne (v Praze až do 2 hodin) v případě neočekávané události.