Hlavní navigace

ČESKÝ TELECOM NABÍZÍ FIREMNÍM ZÁKAZNÍKŮM KOMPLETNÍ KANCELÁŘ NA MÍRU

[Tisková zpráva] ČESKÝ TELECOM začal nabízet službu Kompletní kancelář, která firemním zákazníkům přináší zefektivnění provozu a správy jejich IT infrastruktury a zároveň úsporu času jejich IT specialistů. Kompletní kancelář od ČESKÉHO TELECOMU nabízí pronájem síťové infrastruktury (včetně telefonní ústředny a IP telefonů) za pevné měsíční paušální poplatky.

Kompletní kancelář dále umožňuje využít široké portfolio souvisejících služeb jako správa LAN, správa IP telefonie, zabezpečený vzdálený přístup do LAN, ochranu sítě pomocí firewallu, bezdrátový přístup a další. „ČESKÝ TELECOM je jednou z prvních společností, která přichází na trh s obdobnou službou. Zákazník se nemusí starat o složitosti IT infrastruktury, ale může se plně soustředit na svoje podnikání. Kompletní kancelář vám bude vytvořena přesně podle vašich potřeb a zároveň vám sníží vaše finanční výdaje“, říká Michal Žilka, výkonný ředitel pro služby obsahu a business developmentu ČESKÉHO TELECOMU.

Zákazník neinvestuje žádné prostředky na pořízení technického vybavení – hardwaru, ale platí pouze měsíční poplatky za služby, které skutečně využívá. Výrazně tak snižuje riziko chybných investic do špatně dimenzované infrastruktury a získává úsporu finančních prostředků vynakládaných za vnitrofiremní hlasovou komunikaci. Výhodou služby Kompletní kancelář je poskytování všech řešení v rámci jedné komplexní nabídky se zajištěním okamžité servisní podpory. Všechna zařízení a síťové prvky jsou od jednoho dodavatele, čímž je zajištěna maximální kompatibilita a funkčnost celého firemního systému. Zodpovědnost za správu je na straně poskytovatele a zahrnuje pravidelnou obměnu veškerých zařízení po 3 letech.

„Kompletní kancelář je služba určená zákazníkům, kteří chtějí díky nejmodernějším technologiím uspořit finanční prostředky, zvýšit svou produktivitu, chránit svá data před hackery a používat bezpečnou bezdrátovou komunikaci. Díky způsobu financování a outsourcingu je ideální kombinací pro firmy, které chtějí být flexibilní, mít zajíštěnou pravidelnou obměnu za nejmodernejší technologie a odborná znalost IT není jejich primárním zájmem”, dodává Tomáš Knoll obchodní ředitel společnosti Cisco Systems pro ČR , na jejíž platformě je služba Kompletní kancelář technologicky postavena.

V základní ceně služby Kompletní kancelář je zahrnuta také instalace a konfigurace zařízení v místě, změny prováděné na přání zákazníka a garantovaná obnova funkčnosti do následujícího pracovního dne (v Praze až do 2 hodin) v případě neočekávané události.