Hlavní navigace

ČESKÝ TELECOM POMŮŽE VÍTĚZKÁM ČESKÉ MISS SPLNIT JEJICH SNY

[Tisková zpráva] Tři dívky, které obdrží od diváků nejvíce hlasů, dostanou od společnosti ČESKÝ TELECOM notebook a bezdrátový telefon. Fanoušci počítačových her na serveru GameZone.cz pak dostanou šanci vyhrát snídani v luxusním hotelu s jednou z finalistek.

Sdílet

INTERNET EXPRES od ČESKÉHO TELECOMU je i letos generálním partnerem volby nejkrásnější české dívky. Tři nejúspěšnější finalistky dostanou od největšího českého operátora špičkový notebook a moderní bezdrátový telefon.

„Českou Miss a INTERNET EXPRES spojuje mládí, jedinečnost a rychlost, kterou se krásné dívky odrazí ke slávě. Jsme hrdí na to, že můžeme nejúspěšnějším finalistkám přispět ke splnění jejich tajných přání a odvážných snů,“ řekl o partnerství operátora a soutěže krásy tiskový mluvčí ČESKÉHO TELECOMU Martin Žabka.

Nadšenci počítačových her navštěvující portál GameZone.cz si navíc mohou zahrát o snídani v pětihvězdičkovém hotelu Marriott v Praze, kde bude šťastnému vítězi každého turnaje dělat společnost vždy jedna z finalistek České Miss. Zájemci o snídani s krásnou dívkou se stačí jen se zaregistrovat do některého z 12 speciálních turnajů ve 12 různých hrách. Ty budou vyhlášeny v průběhu následujících tří měsíců na portálu GameZone.

Nejvíce šancí na vítězství má podle odborníků čtyřiadvacetiletá Šárka Durdisová ze Sokolova, třiadvacetiletá studentka z Ivanovic Renata Langmannová a dvacetiletá studentka z Prahy Miroslava Košťanová. O vítězce rozhodnou diváci přímého přenosu televize Nova 17. února prostřednictvím SMS zpráv.

Tři nejúspěšnější dívky získají vedle cen od ČESKÉHO TELECOMU tak jako jejich předchůdkyně byt, auto, jazykové i sportovní školení a kromě práva zúčastnit se prestižní Miss Universe, pojedou i na další soutěže Model of the World a Miss Earth.