Hlavní navigace

Český Telecom začal nadělovat novým zákazníkům služby Internet Expres

[Tisková zpráva]

Sdílet

Český Telecom začal nadělovat novým zákazníkům služby Internet Expres

Již za tři koruny si od 7. listopadu 2005 mohou pořídit zákazníci ČESKÉHO TELECOMU ve speciální výhodné vánoční nabídce služby Internet Expres. Zájemcům o vysokorychlostní neomezený internet stačí zakoupit si pouze ADSL modem za 1 Kč, uhradit aktivační poplatek ve výši 1 Kč a užívat si služeb Internet Expres první měsíc pouze za 1 Kč.

Nová akční nabídka je v současné době dostupná na více než 90 % všech telefonních linek ČESKÉHO TELECOMU v České republice. Počet zákazníků vysokorychlostního internetu se v České republice k 7. listopadu 2005 zvýšil na 240 000. Od začátku roku je to nárůst
o 140 %.

„Vánoční nabídka chce opět výrazně podpořit penetraci vysokorychlostního internetu v České republice,“ říká Petr Matějovský, manažer služeb Internet Expres ČESKÉHO TELECOMU. „A pevně věříme, že se nám to podaří. Magická hranice 300 000 uživatelů se blíží a my pevně doufáme, že se k ní tímto velmi rychle přiblížíme,“ dodává Matějovský.

Vánoční nabídka vysokorychlostního připojení Internet Expres je platná od 7. listopadu do 31. prosince 2005. Součástí nabídky je zdarma po dobu tří měsíců nová doplňková služba PC Strážce, která uživatelům komplexně ochrání počítač, data i komunikaci. Představuje vyspělý program před napadením z internetu. Zákazníkům je nabídnut ve třech variantách: PC Strážce (antivir, personální firewall, antispyware, IPC a dial-up control), PC Strážce Plus (rozšířeno o IPS, spam control a content control) a PC Strážce Plus 5 (ochrání zároveň 5 PC proti napadení z internetu rovněž s rozšířenými funkcionalitami).

První měsíc surfování za 1 Kč neplatí pro službu Internet Expres Impuls.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).