Hlavní navigace

Český tým Googlu posiluje

[Tisková zpráva] Lokální tým Googlu opět posiluje, tvoří ho už 12 členů. Mezi stávajících devět přibyli tři noví lidé, kteří rozšířili tým marketingu i prodeje. Luděk Motyčka nastupuje na pozici Head of Marketing, Petra Brodilová začala působit v roli Account Strategist a Peter Varga jako Account Coordinator.

Sdílet

Luděk Motyčka, Head of Marketing
Na nové pozici začne působit 12. dubna a zastřeší jak B2C tak i B2B marketing na českém trhu. Ve vrcholovém managementu se pohybuje již přes deset let. Pracoval například ve firmách McKinsey & Company, HSBC Bank nebo Beneficial Finance a.s, díky čemuž má bohaté manažerské zkušenosti nejen z IT/TELCO oblasti, ale i z finančního sektoru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde svoje studium završil titulem Ph.D. v oboru marketing. Hovoří anglicky, polsky a německy. Mezi jeho záliby patří především rodina, sport a živá hudba.

Petra Brodilová, Account Strategist
V Googlu působí na pozici Account Strategist v týmu prodeje, kam nastoupila po studentské stáži v dublinské pobočce. Má tříletou zkušenost z agentury H1.cz, kde se specializovala na reklamu ve vyhledávačích. Své zkušenosti z internetového marketingu předává na občasných přednáškách na Vysoké škole ekonomické v rámci předmětu Marketing na internetu. Studovala v rakouském Linci a v současné době dokončuje magisterské studium se specializací marketing právě na VŠE.

Peter Varga, Account Coordinator
Začátkem února se stal novým členem českého Account Management týmu na pozici Account Coordinator. S českým Googlem začal spolupracovat již na konci září 2009 jako market analytik. Dříve působil v General Electric ve funkci finanční analytik a v The Boston Consulting Group jako Visiting associate. Vystudoval fakultu managementu na Univerzitě Komenského v Bratislavě se specializací na finanční management a studium obohatil zahraničním pobytem na Oslo University College v Norsku. Má rád sport a cestování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).