Hlavní navigace

Čeští a slovenští muži zjišťují, jak sbalit ženu

[Tisková zpráva] Praha, Bratislava, 8. srpna 2006 - Nejprodávanějším titulem předních internetových obchodů Vltava.cz a Dunaj.sk se stala kniha Jak sbalit ženu Tomáše Baránka, kterou vydalo nakladatelství Fragment. Po několika měsících, kdy se držela mezi nejčtenějšími knihami dneška, se tak „praktická příručka technologie lovu“ stala na uvedených serverech absolutním československým bestsellerem.

Sdílet

Autorem knihy je dnes již vyhledávaný „odborník na balení“ a publicista Tomáš Baránek.

Nejen počet prodaných výtisků, ale i přímá čtenářská odezva potvrdila, že příručka již pomohla stovkám až tisícům nesmělých mužů všech věkových kategorií zdokonalit své dovednosti v umění namlouvání a svádění. Mezi čtenáři knihy jsou i zkušení svůdci, kteří si společně s autorem rádi pojmenují to, co už intuitivně znají, a také ženy, které zjišťují „jak to s námi ti muži vlastně myslí.“

Autor k úspěchu knihy skromně říká: „Tušil jsem, že o knihu bude zájem. Navazování známostí je velmi palčivé téma pro většinu populace, ale bylo donedávna neprobádané, pojednané jen pár články v lifestylových časopisech.“ a dodává „Muži, kteří se nepovažovali za atraktivní a suverénní, tak byli vystaveni tabuizaci či zlehčování jejich problému, což je odrazovalo od snahy cokoli nového se naučit. Zájmu o knihu prospívá, že je to první podrobná analýza balení v českých podmínkách, která vyšla knižně, a že je kniha psána velmi návodně a metodicky.“

Důkladný rozbor problematiky navazování vztahů v knize Jak sbalit ženu ale nemění nic na tom, že je napsána čtivě, vtipně a hravě. „U příručky se nesmírně bavím a rád se k ní vracím. Je to taková moje bible. Baránkem zveřejněné postupy by měly být vyvažovány zlatem…“ říká třiatřicetiletý Vít, jeden z nadšených čtenářů knihy. My k tomu dodáváme, že 216stránková kniha stojí pouhých 179 Kč.

Na adrese www.jaksbalit­zenu.cz je v provozu také diskusní fórum, do kterého autor přispívá a konfrontuje se s názory návštěvníků webu. Čtenářům knihy nabízí bezplatnou balicí konzultaci.