Hlavní navigace

Cesty domů: 101. díl – Starý lásky nerezaví

[Tisková zpráva] Honza propadl své slabosti pro Ivanu a obnovil s ní milostný vztah. Bára si ale myslí, že za Honzovým zvláštním chováním je žárlivost na Marcela. Přesto Marcela pozve do vily, aby mu ukázala Dorotku. Petr se tajně chystá na otevření Stázčina holičství. Rudolf také, ale on své záměry neskrývá. Co se svými flirtujícími manžely provedou Lída s Pacinou? Vencl nechal z kardiochirurgie vyhodit mladou narkomanku, které chtěl Šimon pomoct. A Šimonovi tím definitivně došla trpělivost. Jaký vtípek na nafoukaného primáře vymyslí?

Sdílet

Honza propadl své slabosti pro Ivanu a obnovil s ní milostný vztah. Čím dál častěji se vymlouvá na práci a spěchá za Ivanou. Nejraději by s ní trávil každou vteřinu. Jenže to samozřejmě nejde. Bára má s jeho podivnou náladou zatím ještě trpělivost, protože řeší úplně jiné starosti. A myslí si, že Honza jen žárlí na Marcela. Vzala si totiž do hlavy, že Marcelovi nenápadně ukáže Dorotku. Aby viděl, jaká z ní vyrostla šikovná holčička. A taky aby se pochlubila, v jaké teď žije rodině. Zatímco Bernátovi návštěvu ve vile uvítají, Honza dává najevo svou nespokojenost. Marcel měl Báře jen pomáhat v hospodě, proč ho najednou tahá do rodiny? Co když se Marcel bude chtít k Báře vrátit?

Petr se tajně chystá na slavnostní otevření Stázčina holičství a kadeřnictví. Nemůže nepřijít, Stázka mu přece slíbila, že ho oholí jako prvního. Pacině se s tímto privilegiem ale raději nepochlubil. Té je ale stejně jasné, co se děje. Naopak Rudolf mluví před Lídou o tom, kam se chystá, naprosto otevřeně. Ta vidí, jak mu svítí oči, a doufá, že se z jeho okouzlení Stázkou nevyvine víc než flirt. Stázka ale Rudolfa i Petra převeze. A převézt se je chystají i jejich manželky. Nejdřív své flirtující manžely trochu podusí. Domluví společnou večeři, která se jim ale poněkud vymne z rukou.

Šimon má rytířství v krvi, proto mu není lhostejný osud mladé narkomanky a tulačky, která se jim i se svým přítelem už jednou vetřela do bytu. Když ji vidí na ulici zkolabovat, vezme ji do nemocnice. Ačkoliv její diagnóza je úplně jiná a dívka se potřebuje především pořádně vyspat, zahřát a najíst, přesto ji hospitalizuje na kardiochirurgii. Jenže Vencl to zjistí a nechá dívku okamžitě vyhodit. Tím Šimonova trpělivost přeteče a on se Venclovi pomstí. Svým nejnovějším kouskem opět pobaví všechny Venclovy odpůrce. Otázka je, kdo se bude smát nakonec.

Ivana se tajně vypravila do Pánkovic vily, aby si sbalila zbytek svých věcí. Nepočítala ale s tím, že Jirka si vzal v práci volno, aby se zotavil ze zranění, ke kterým v poslední době přišel. A taky aby se zase nemusel prát. Jirka ji prosí, aby zůstala alespoň kvůli Danovi. Ivana mu slíbí, že se večer zastaví. Ale celá rodina se pohádá, což Ivanu jen utvrdí v tom, že nemá smysl ve vile dál zůstávat. Dan je dospělý, tak ať se podle toho chová. Jirkovi je jasné, že bude muset konečně začít nový život bez Ivany. A že pokud chce pomoct Danovi, bude to muset udělat sám. Ale jak? Dan Jirkovi ale sám poradí. Jakou dohodu mezi sebou otec a syn uzavřou?

Sledujte stý první díl seriálu Cesty domů ve středu 29. února ve 20.00 na Prima family.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).