Hlavní navigace

Cesty domů: 105. díl – Řekni, že mě miluješ

[Tisková zpráva] Jirka se rozhodl, že půjde na policii a Dana udá. Ten tam ale nakonec zajde sám. Jaký je pravý důvod, proč chtěl Dan s Honzou mluvit? A co mu řekne? Za Marcelem přijde do hospody vyděšená Berenika. Prý ho doma hledali dva chlapi a vyhrožovali jí. Kdo to byl a co po Marcelovi chtěli? Rudolf si půjčí roadster, koupí kytku a pozve Stázku na vyjížďku, čímž si u ní získá další body k dobru. Jak na Rudolfovo machrování zareaguje Petr? Honza se snaží Ivaně vyhýbat. Jenže ona se mu pořád plete do cesty a objeví se i ve vile. Chce od něj slyšet, že ji miluje. Jaký důkaz lásky od Honzy požaduje?

Sdílet

Sledujte stý pátý díl seriálu Cesty domů ve středu 14. března ve 20.00 na Prima family.

Honza se snaží vyhýbat Ivaně, jak to jen jde. Jenže neúspěšně. Ivana přijde na policii a rozpláče se před Soudkem. Honza vyděšenému šéfovi samozřejmě neřekne, co je příčinou její lability. Ivanu najde dokonce i ve vile. Využila dřívějšího pozvání a seznámila se s Honzovými syny. A připomene mu, že to mohli být jejich společní synové. Honzovi podobné řeči vůbec nejsou příjemné. Už takhle dost lidí ve vile ví, co se mezi ním a Ivanou odehrává. Ivana je ale mistryně v citovém mučení a vydírání. Honza si myslí, že jejich vztah skončí? Tak to se plete. Ivana ví, jak ho přesvědčit, že ji miluje a nemůže bez ní být. Co udělá?

Rudolf si opět hraje na neodolatelného svůdce. Půjčí si roadster, nasadí kuklu a brýle, koupí kytku a vyráží za Stázkou. Chce ji pozvat na projížďku městem. Stázka samozřejmě neodolá, a Rudolf tak u ní opět boduje. Lída z toho není nijak nadšená, ale pořád lepší, když docent vyráží na spanilé jízdy autem, než aby rajtoval na koni, jak vyhrožoval. Rudolfovo machrování se samozřejmě nelíbí Petrovi. On taky ještě neřekl poslední slovo. A tak se mezi oběma doktory opět rozpoutá vášnivý boj o Stázku. Jak se bude dál vyvíjet?

Marcel dokáže říct ženám to, co chtějí slyšet. Bára s ním sice měla menší nedorozumění ohledně chybějících peněz v tržbě, vše se ale vyjasnilo, takže mu opět plně důvěřuje. Protože musí odjet, svěří mu poměrně velkou částku, aby s ní zaplatil dodávku zboží. Stejně tak Marcel uklidní i Bereniku, která za ním přijde celá vyděšená do hospody. Prý ho u nich doma hledali dva chlapi. Vyhrožovali a tvrdili, že jim dluží nějaké peníze. Marcel Berenice vysvětlí, že se není čeho bát. Má pravdu? Šlo jenom o žert jeho kamarádů, nebo mu opravdu někdo vyhrožuje?

Jirka se kvůli tričku od krve, které našel v popelnici, ošklivě pohádal s Danem a šel na policii, aby syna udal. Nakonec to ale nedokázal. Přesto má doma peklo, Stázka ho za to nesnáší a ryje do něj. Co je to za otce, že syna posílá do kriminálu? Dan se nakonec rozhodne jít na policii sám a všechno vysvětlit. Pral se prý proto, že bránil jednu ženu. Když to Jirka zjistí, je mu ze sebe na nic. Málem udal syna, který se zachoval jako hrdina. Se synem se usmíří. Podezříval Jirka Dana skutečně neprávem? Byla historka, kterou Dan řekl na policii, pravdivá, nebo se všechno odehrálo úplně jinak? A jaký byl pravý důvod, proč chtěl Dan mluvit s Honzou?