Hlavní navigace

Cesty domů: 106. díl – Špatná diagnóza

[Tisková zpráva] Báře už došla trpělivost. Snaží se vztah s Honzou urovnat a ptá se ho, co dělá špatně, proč už to mezi nimi není takové jako dřív. Jenže Honza všechno otočí proti ní a obviňuje ji z nevěry s Marcelem. Za Šimonem do nemocnice opět dorazí Valerie. Šimon jí ze zoufalství zalže a potvrdí její domněnku, že je nemocná. A pak ji musí rychle najít, aby jí všechno vysvětlil. Kde ji má ale hledat? Vejnar s Honzou se pohádají kvůli Ivaně. Honza chce, aby mu Soudek přidělil nového parťáka. Opravdu by byl schopný hodit Vejnara přes palubu? Jirka se opět poníží; jde za Ivanou a vysvětluje jí, jak ji miluje a že bez ní nemůže být. Co mu na to Ivana odpoví? A co Jirka nakonec udělá?

Sdílet

Sledujte stý šestý díl seriálu Cesty domů, v pondělí 19. března ve 20.00 na Prima family.

Báře už došla trpělivost. Uvědomuje si, že se chová jako žárlivá káča, ale nemůže si pomoct. Co dělá špatně? Proč už to mezi ní a Honzou není jako dřív? Vyříkávat si to v půl páté ráno ale není ten nejlepší nápad. Honzovi vadí, že Bára sleduje každý jeho krok a že na něj pořád útočí otázkami. Báře otázky nevadí, je ochotná odpovědět na cokoliv. Problém ale je, že Honza se raději neptá. Naopak – Bářinu snahu jejich vztah urovnat otočí proti ní. Vlastně jednu otázku by přece jen měl – zajímá ho, co je mezi Bárou a Marcelem. A jestli by Bára byla ochotná Marcela z hospody vyhodit. Pak by byl možná zase klid. Co na to Honzovi Bára odpoví?

Za Šimonem znovu dorazí Valerie. Prý je jí opět zle a žádá, aby ji Šimon znovu vyšetřil. Bohužel si vybere to nejhorší možné místo i chvíli. Vrazí do Venclovy pracovny zrovna uprostřed porady s celým oddělením. Neodbytná Valerie je jen další vodou na Venclův mlýn. Nechá si vyjet všechny testy, které dal Šimon Valerii udělat, a chce je dát Šimonovi k úhradě. Šimon už neví, jak by Valerii vysvětlil, že je zdravá. A hlavně jak by se jí zbavil. Ze zoufalství jí pak ve vzteku řekne přesně to, co chce Valerie slyšet. Že je vážně nemocná. Než svá slova Šimon stačí vzít zpátky, Valerie z nemocnice zmizí. Kde ji teď má Šimon hledat?

Vejnar má poprvé v životě parťáka, za kterého by dal ruku do ohně. A ten parťák, tedy Honza, se chová jako blbec. Co se s tím dá dělat? Zřejmě nic. Vejnar se vrací z dovolené s taškou dárků a nemůže se dočkat, až Honzovi povypráví, jak se s Bety měli. Jenže přistihne Honzu v kanceláři v objetí s Ivanou. A to je pro něj poslední kapka. Oba policisti se pohádají a Honza požádá Soudka o nového parťáka. Opravdu by byl Honza schopný hodit Vejnara přes palubu? A kdo by pak dohlédl na to, aby nedělal ještě větší blbosti?

Ivaně už se noha zahojila, takže zase přespává na zastupitelství. Jirka by ji ale chtěl mít doma. Nenechá si vymluvit, že jeho snaha je marná. Udělá všechno pro to, aby se k němu Ivana vrátila. Nevadí mu ponížit se, jít znovu za ní a vyznat se jí, jak moc ji miluje. A znovu si poslechnout stejnou odpověď. Pro Ivanu jejich manželství skončilo, může mu nabídnout jen přátelství. Jirka slíbí, že se to pokusí respektovat a bude se Ivaně vyhýbat. Aby to zvládl, opije se do němoty. Jak na to zareaguje Stázka? A co udělá Dan?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).