Hlavní navigace

Cesty domů: 108. díl – Nic neříkej

[Tisková zpráva] Jirka strávil noc s Ivanou a zase si staví vzdušné zámky o společném životě. Ivana o nich ale nechce ani slyšet. Co Jirkovi řekne, že si za to vyslouží facku od Stázky? Bára má za sebou další žárlivou scénu s Honzou. Než zažívat něco podobného každý den, raději se s Honzou rozejde. Přistoupí Honza na takové řešení? Když už Šimon nemohl zachránit Valerii, rozhodne se pomáhat alespoň ostatním feťákům. Některé dokonce pustí k sobě do bytu. Co na nečekané návštěvníky řekne Vendy? A jaké další následky bude mít Šimonova lidumilnost? I když má Dan mámu rád, neodpustí jí, co udělala tátovi. Naopak, rozhodne se jednat s ní stejně krutě. Co má Dan přesně v plánu?

Sdílet

Sledujte stý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 26. března ve 20.00 na Prima family.

Jirka strávil s Ivanou krásnou noc a zase si staví vzdušné zámky o společném životě. Koupí pro sebe a pro Ivanu byt. Aby mohli žít v klidu a bez hádek se Stázkou. Jenže Ivana už je zase racionální státní zástupkyně, která má jasno. Noc s Jirkou sice nebyla špatná, ale pro ni to byla noc na rozloučenou. Ivana na svém rozhodnutí od Jirky odejít nic nezměnila. Nemiluje ho a dokonce mu přizná, že má někoho jiného. Jirku její slova zdrtí. Nemůže uvěřit tomu, že jeho krásná Ivana je opravdu taková mrcha. Ale Stázka překvapená není a jedná rychle. Co Ivana pronese, že si od své tchýně vyslouží na závěr hádky pořádnou facku?

Bára má za sebou náročný den. Na chvíli zahodí starosti s Honzou za hlavu a užívá si zaslouženou siestu s Marcelem. Víno, hudba, tanec, a co se stane dál? Když pak přijde v noci domů, čeká ji další nepříjemná hádka s Honzou. Než zažívat denně žárlivé scény, raději se s ním rozejde. Chce se s Honzou domluvit na tom, jak děti nějak citlivě připravit na to, že místo svatby je čeká rozchod. Přistoupí Honza na takové řešení? Nebo si konečně uvědomí, co všechno by rozchodem s Bárou ztratil? Ať už mu byla nevěrná s Marcelem nebo nebyla. A kdo mu nečekaně nabídne pomocnou ruku?

Dan se celou dobu snažil, aby si zasloužil Ivaninu lásku. Ale to, co udělala tátovi, jí nikdy neodpustí. I když ji má rád, v této situaci stojí na straně táty. Nedovolí jí, aby tátu pomalu zabíjela. Nebude ji přemlouvat, aby se k tátovi vrátila. Stejně by to nebylo nic platné. Díky poslední rodinné hádce si Dan uvědomil jednu důležitou věc. Krutost, kterou v sobě Dan má, má po Ivaně. A možná je načase, aby si to uvědomila i ona. Proto se rozhodne, že s ní bude jednat stejně krutě. Co šokované Ivaně Dan prozradí? A co má dál v plánu?

Vendy je šťastná, že se Šimon probral z deprese a přestal se psychicky deptat smrtí Valerie. Když už nemohl zachránit ji, snaží se pomoct alespoň ostatním feťákům. Šimon posbírá ve vile nějaké jídlo a oblečení a odveze ho svým novým „kamarádům. Vendy ho chápe, ale jen do určité míry. Když najde partu feťáků u nich doma, má všeho tak akorát dost. Šimon je tam pustil bez jejího svolení. Jak to mohl udělat? Teď mají z bytu feťácké doupě. Snaží se nezvanou partičku vyhodit, ale sama při tom přijde k úhoně. Najde se někdo, kdo jí pomůže? A jaké bude mít Šimonova lidumilnost ještě následky?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).