Hlavní navigace

Cesty domů: 11. díl – Vendy!

[Tisková zpráva] Roman je naštvaný, že Soňa zůstává ve vile, chce mít svou lásku jen pro sebe. Pak se mu ale ozve Irena, která byla s fotbalovým týmem v Kataru. A Roman má rázem jiné starosti. Martin zase nepřišel domů a Šimon se ho vydá hledat. Když se Martin objeví, není na něj hezký pohled. Kolik odřenin ho ještě bude stát, než pochopí, že Karolína ho jenom využívá? Rudolf jede s Mílou na hon a musí se doma zastavit pro pušku a psa. Tam narazí na Vendy, která ho téměř vyhodí z domu. Vendy se snaží, ale je toho na ni moc. Zhroutí se. Spojí její zdravotní kolaps rodinu zase dohromady?

Sdílet

Sledujte jedenáctý díl nového původního seriálu Cesty domů v pondělí 25. října ve 20.00 na Primě.

Roman je naštvaný, že chce Soňa zůstat ve vile, aby byla nablízku Lídě a pomohla Vendy. Proč se na ně na chvíli nevykašle a nevěnuje se jemu? Jenže pak se Romanovi ozve Irena, dcera maséra fotbalového týmu. Vášnivá noc, kterou spolu prožili v Kataru, prý nezůstala bez následků. A Roman má rázem jiné starosti. Musí něco vymyslet, než se tenhle průšvih provalí.

Honza zuří, že byl celou dobu za blbce. On se snaží zachránit rozpadlé manželství a Soňa si zatím užívá s Romanem. Právě s ním! Jak dlouho už to spolu táhnou? Soňa Honzovi marně říká, že její životní láska byl vždycky on. Že s Honzou chtěla mít děti a s ním chtěla zestárnout. Co je mu to platné, když teď je Soňa s Romanem! Mohlo by se to ještě obrátit? Honza pro to udělá maximum. Romana zničí, ať to stojí, co to stojí!

Martin už v tom zase lítá! Dva dny nebyl doma, v hospodě u Bety se denně opíjí. Kvůli Karolíně se chová jako blbec. Petr se Šimonem Martina hledají po celém Hradišti. Ten nakonec najde cestu domů sám, ale není na něj hezký pohled. Začíná být sám sobě nebezpečný – opilý vlezl do cesty Ríšovi, který jel s Kači na kole. Kolik odřenin ho ještě bude stát, než pochopí, že ho Karolína jenom využívá? A že ho zase odkopne?

Rudolf vezme Mílu na hon. Paní major nezapře, že se zbraněmi to umí, stane se královnou honu. Rudolf platí rundu a snaží se zapomenout na to, co se stalo ve vile. Když si přijel pro pušku, natrefil tam na naštvanou Vendy. Nejenže mu odmítla dělat psovoda, ale ještě ho de facto vyhodila. Z jeho vlastního domu!

Kdyby Rudolf věděl, kolik úsilí Vendy stálo být nesmlouvavou dcerou. Je toho všeho na ni moc. Všichni se někam rozutekli a ona hájí pevnost sama. Jenže neuhájí. Zkolabuje a upadne do bezvědomí. V nemocnici se u její postele sejde celá a pořádně vyděšená rodina. Co se ještě musí stát, aby se Bernátovi zase semkli dohromady?

Příště uvidíte: 12. díl – Dostanu tě!
Honza nestihl vyzvednout kluky. Udělal to místo něj Roman a Honzovi dává najevo svou převahu. Málem se na fotbalovém hřišti poperou. Honza za pomoci Vejnara hledá něco, co by Romana konečně položilo na lopatky. Karolína Martinovi odkryje karty. Trenér mladších žáků, to není nic pro ni. Jak Martin zareaguje? Opustí kvůli Karolíně práci, kterou má rád? Vendy leží na JIPce a přemlouvá Rudolfa, aby se kvůli ní vrátil domů. Rudolf váhá. Když Vendy vyhoví, naštve tím Mílu. A když to neudělá, definitivně ztratí svou dceru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).