Hlavní navigace

Cesty domů: 110. díl – Bylo to naše dítě

[Tisková zpráva] Šimon se konečně objeví ve vile. Jenže moc pochopení nenajde, Vendy se s ním pohádá, tak se opět vrátí ke svým feťákům. Jak dlouho bude Vendy takový vztah nevztah bavit? Honza se usmíří s Bárou a chce jí vynahradit všechen čas, kdy od ní utíkal a choval se hnusně. Jenže Ivana si najde způsob, aby v něm probudila pořádné výčitky svědomí. Co mu namluví? Bára těžce nese, že ji Marcel opět podvedl a zpronevěřil peníze. Co na to řekne Bety? A co bude dál s hospodou? Jirka se zabydluje v bílém plášti lékárníka a dívá se do budoucna konečně s trochou optimismu. A v jeho zorném úhlu se objeví Zlata Šebová.

Sdílet

Honza se usmířil s Bárou a je rozhodnutý jí všechno vynahradit. Ví, že ho Bára potřebuje, obzvlášť teď, když vyšlo najevo, že je v hospodě manko. Ještě nesplatila dluhy z restaurace, kterou si před časem pronajala, a teď aby splácela další. Navíc Bára těžce nese, že ji Marcel opět podvedl. Ten Marcel, kterého se tolik zastávala a hádala se kvůli němu s Honzou. Kdyby ji nechal na holičkách i Honza, asi by se zhroutila. Honza se proto snaží Báře pomoct. Naopak Ivaně se vyhýbá. Ta si ale najde způsob jak ho donutit, aby jí věnoval pozornost. A aby v něm probudila pořádné výčitky svědomí. Když si ho zavolá na pracovní schůzku, udělá se jí špatně. Co Honzovi prozradí?

Dan je šťastný, že mu Vendy odpustila, jak hnusně se k ní minule choval. Má pocit, že je jediná, komu se může svěřit se svými pochybami. Trápí ho, že toho tak málo ví o svém otci, a rozčilují ho nejasnosti, které provázejí Dobroňovu smrt. Hlavně ho štve, že mu Ivana i Honza evidentně něco tají. Je mu jasné, že se museli znát už dřív. Rozhodne se to vypátrat a s pátráním mu pomáhá právě Vendy. Dan se chystá jet dokonce za arogantním policajtem Fraňkem, kterého už jednou potkal u Ivany v kanceláři, do Prahy. Co tam zjistí?

Jirka se zabydluje v bílém plášti lékárníka. Snad konečně pochopil, že vztah s Ivanou je definitivně minulost, a začíná se na svět dívat trochu optimisticky. A v jeho zorném úhlu se objeví Zlata Šebová. Jirku ale překvapí, když v nemocnici potká Ivanu v doprovodu Honzy. Převezme ji od něj, odvede ji na vyšetření a počká si na informace o jejím zdravotním stavu. Na rozdíl od Honzy on ví, co se Ivaně stalo. A taky moc dobře ví, co je příčinou jejích potíží. A na rozdíl od Honzy on Ivanu vůbec nelituje. Ivana ale nemůže snést, že má Jirka výjimečně navrch. Je naštvaná a vybije si na něm svůj bezmocný vztek. Kdo ale bude mít nakonec poslední slovo?

Šimon se konečně objeví ve vile. Jenže moc pochopení nenajde, Vendy se s ním pohádá. Tak se opět vrátí ke svým feťákům. Jednoho z nich pak přivede do ordinace k Petrovi a Rudolfovi. Kluk je na tom zle, Rudolf ho prohlédne a pošle ho v doprovodu Šimona do nemocnice. A poradí Šimonovi, aby našel klukovy rodiče. Když to Šimon udělá, má radost z toho, že někomu pomohl. Rudolf má zase radost ze Šimona. Je to sice Kosík, ale začíná se chovat jako chlap. A své mínění si nenechá pro sebe. K čemu se odhodlá Vendy, až se dozví, co Šimon udělal?

Sledujte stý desátý díl seriálu Cesty domů, v pondělí 2. dubna ve 20.00 na Prima family.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).