Hlavní navigace

Cesty domů: 12. díl – Dostanu tě!

[Tisková zpráva] Honza nestihl vyzvednout kluky. Udělal to místo něj Roman a Honzovi dává najevo svou převahu. Honza za pomoci Vejnara hledá něco, co by Romana konečně položilo na lopatky. Karolína Martinovi odkryje karty. Trenér mladších žáků, to není nic pro ni. Jak Martin zareaguje? Opustí kvůli Karolíně práci, kterou má rád? Vendy leží na JIPce a přemlouvá Rudolfa, aby se kvůli ní vrátil domů. Rudolf váhá. Když Vendy vyhoví, naštve Mílu. A když to neudělá, dcera se mu definitivně odcizí.

Sdílet

Sledujte dvanáctý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 27. října ve 20.00 na Primě.

Roman má pořádně zamotanou hlavu. Jeho dobrodružství v Kataru nezůstalo bez následků a Irena je těhotná. A její otec čeká, jak situaci vyřeší. Roman se k nechtěnému otcovství postaví tak jako ke všemu ostatnímu. Věří, že peníze všechno vyřeší, stačí se jenom domluvit na částce. Strach má ale z toho, jak zareaguje Soňa. Bude velkorysá a jeho úlet mu odpustí, nebo se s ním rozejde?

Honza je vzteky bez sebe. Míla ho zdržela v práci a on nestihl dovézt kluky na fotbal. Udělal to místo něj Roman a Honzovi dává najevo svou převahu. Honza se neovládne… Ale přesto se líp necítí. Strašně rád by na Romana něco našel, aby toho frajírka konečně dostal na lopatky. Kolega Vejnar mu to nejdřív rozmlouvá, ale pak se do Romanova případu zakousne spolu s Honzou. Co na Romana najdou?

Rudolf se bojí o Vendy, která je hospitalizovaná na JIPce na interně. Nejenže leží na oddělení u Petra, ale navíc se k ní nastěhovala Lída a hlídá ji jako lvice. A odmítá se od ní hnout. Rudolf zase odmítá nechat Vendy v péči Kosíka a chce si ji ohlídat sám na kardiochirurgii. Zařizuje Vendin převoz – a tím vyvolá konflikt s Petrem. Jenže Vendy má jiné přání. Chce, aby o ni táta pečoval, ale doma. Rudolf váhá. Když Vendy vyhoví, naštve Mílu. A když to neudělá, dcera se mu definitivně odcizí.

Martin je rozhodnutý poslechnout Karolínu. Říkala, že trenér mladších žáků není nic pro ni. A on chce být kvůli ní někdo. Mohl by s kluky skončit a začít trénovat Orly. Jenže jeho malí svěřenci mu připraví překvapení, které mu vezme vítr z plachet. Teď jim nemůže říct, že od nich chce odejít. Odváží se oznámit to alespoň Romanovi? A zavděčí se konečně Karolíně?

Soňa je nadšená, jak jí Roman pomáhá. Odvezl kluky na fotbal, dokonce uzdravil Felixe. Když vidí jeho rozbitý ret, varuje Romana, ať se drží raději od Honzy dál. Netuší, že Roman především sbírá síly, jak Soně říct o svém průšvihu s Irenou. Najde k tomu nakonec odvahu? A jak Soňa na nečekanou zprávu zareaguje?

Příště uvidíte: 13. díl – To lehký nebude…
Honza se dozví o Romanově nevěře. Je to voda na jeho mlýn. Nemůže jít po Romanovi oficiální cestou, tak se vydá do jeho firmy na vlastní pěst a pátrá po Romanově nadaci a Domu zdraví. Jak pochodí? Petr se nechá přesvědčit, aby pustil Vendy domů. Rudolf má vztek nejen na něj, ale i na svou manželku a dcery, že všechno domluvily za jeho zády. Kvůli Vendy chce odejít načas od Míly a vrátit se do vily. Jakého se dočká přijetí? Propuštění Vendy je pro Petra poslední kapka. Začne přemýšlet o tom, že by v nemocnici definitivně skončil. Soňa neví, co má dělat. Roman jí byl nevěrný a s Honzou si zažila své. Co jí poradí Rudolf?