Hlavní navigace

Cesty domů: 13. díl - To lehký nebude...

[Tisková zpráva] Honza se dozví o Romanově nevěře. Je to voda na jeho mlýn. Nemůže jít po Romanovi oficiální cestou, tak se vydá do jeho firmy na vlastní pěst. Pátrá po Romanově nadaci a Domu zdraví. Jak pochodí? Petr se nechá přesvědčit, aby pustil Vendy z nemocnice domů. Rudolf má vztek nejen na něj, ale i na svou manželku a dcery, že všechno domluvily za jeho zády. Kvůli Vendy chce odejít načas od Míly a vrátit se do vily. Jakého se dočká přijetí? Soňa neví, co má dělat. Roman jí byl nevěrný a s Honzou si zažila své. Co jí poradí Rudolf?

Sdílet

Sledujte třináctý díl seriálu Cesty domů v pondělí 1. listopadu ve 20.00 na Primě.

Honza se dozví, že byl Roman Soně nevěrný. Je to voda na jeho mlýn. Nemůže jít po Romanovi oficiální cestou, tak to zkusí na vlastní pěst. Přes výslovný zákaz Míly, která se ho snaží zabavit jinou prací. A přes dobře míněné rady kolegy Vejnara. Honza se vydá do Romanovy firmy a pátrá po jeho nadaci a Domu zdraví. Bohužel nemá moc času se tam porozhlédnout, odchytí ho ochranka. Co jeho pátrání řekne major Jírová? Varovala ho, že stačí jeden přestupek a vyhodí ho. Splní svou výhrůžku?

Petr se nechá přesvědčit, aby pustil Vendy domů. I přesto, že nemá všechny výsledky testů. Ale když si dámy od Bernátů něco vezmou do hlavy, není s nimi pořízení. Na druhou stranu – ve vile je velká koncentrace doktorů, kde jinde by Vendy měla lepší péči? Co má s nimi dělat! Petr podlehne nátlaku, i když tuší, že jeho rozhodnutí může přinést problémy.

Rudolf má vztek nejen na Petra, že propustil Vendy z nemocnice, ale i na svou manželku a dcery, že všechno domluvily za jeho zády. Neporadily se s ním a z rodiny ho úplně vyřadily. Než se Vendy uzdraví, odejde Rudolf od Míly a vrátí se do vily. I když ví, že tím Mílu naštve. Když o tom mluví se Soňou, je překvapený, jak je na něj dcera ostrá. A co teprve Lída! Rudolf zírá, jak ji sbor úplně změnil. Neměl by se dát taky na zpívání?

Soňa neví, co má dělat. Romanovi jeho nevěru jen tak nehodlá odpustit. Ale pro Honzu to nejsou body k dobru. S ním si zažila své a ještě na to nezapomněla. Co jí radí Rudolf? Pustit Romana i Honzu k vodě a najít si někoho třetího. Nabízí se Vencl, který Soňu vytrvale zve na večeři.

Roman má těžkou hlavu z Ireny, která ho zkouší vydírat. Dítě si nechá vzít, když jí dá milion a byt v osobním vlastnictví v Praze. Jako by mu nestačily problémy s Karolínou. A Honza navíc začal šťourat do jeho nadace. Jak se s tím vším Roman vypořádá?

Příště uvidíte: 14. díl – Obvinění
Karolínu štve, že Martinovi stačí trénovat děti a není ochotný ani schopný dělat pořádnou kariéru. Dostane geniální nápad, jak se pomstít jemu, Soně i Romanovi. Začne vykládat, že Martin zneužívá kluky ze svého oddílu. Rudolf je dočasně ve vile, aby hlídal Vendy. Snaží se ji přesvědčit, aby se nevracela do školy. Podaří se mu to? Honza má obavu o kluky, nerad je vidí v Romanově blízkosti. Nabízí Soně pomoc. Soňu si zkouší udobřit i Roman. Jenže ta chce, aby si nejdřív udělal pořádek ve svém životě. Dá mu druhou šanci, nebo ho pošle k vodě?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).