Hlavní navigace

Cesty domů: 14. díl – Obvinění

[Tisková zpráva] Karolínu štve, že Martinovi stačí trénovat děti. Dostane geniální nápad, jak se pomstít jemu, Soně i Romanovi. Začne vykládat, že Martin zneužívá kluky ze svého oddílu. Rudolf je dočasně ve vile, aby hlídal Vendy. Snaží se ji přesvědčit, aby se nevracela do školy. Podaří se mu to? Honza má obavu o kluky, nerad je vidí v Romanově blízkosti. Nabízí Soně pomoc. Soňu si zkouší udobřit i Roman. Jenže ta chce, aby si nejdřív udělal pořádek ve svém životě. Dá mu druhou šanci, nebo ho pošle k vodě?

Sdílet

Sledujte čtrnáctý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 3. listopadu ve 20.00 na Primě.

Karolínu štve, že Martin je spokojený jako trenér dětí a není ochotný ani schopný dělat pořádnou kariéru. Dostane geniální nápad, jak se pomstít jemu, Soně i Romanovi. Když nechce Martin od kluků, půjdou oni od něj. Tak rychle, že se s nimi nestačí ani rozloučit. Začne rodičům vykládat, že Martin kluky ze svého oddílu zneužívá. A někteří z rodičů se k této informaci postaví velmi radikálně.

Honza je vyděšený. Dozvěděl se, co se stalo na fotbalovém tréninku, a měl strach o kluky. Má strach i o Soňu. Snaží se jí vysvětlit, že Roman je lhář a podvodník. A to, že čeká dítě s jinou, je v porovnání s jeho dalšími aktivitami jen drobnost. Takového gaunera si přece nezaslouží. Jenže Soňa Honzova varování nechce poslouchat. Kéž by mu tak věřila a mohl jí pomoci.

Petr moc dobře ví, že po něm Rudolf půjde jako lovecký pes. Tím, že pustil Vendy z nemocnice předčasně, udělal chybu, kterou uznává. Ale nechce, aby se po něm Rudolf vozil. Proto mu usnadní práci a potrestá se sám. Přesto, že jsou Bernát a Kosík stále na nože, v jednom se naprosto shodnou. Oba by nejraději ztrestali Karolínu za to, co provedla Martinovi.

Rudolfa nenaštvala jen Karolína, ale taky Vendy. Měla by ležet v nemocnici, ale místo toho je doma a stěhuje mu postel. Oběma je líto, že se hádají, ale oba jsou paličatí jako mezci. Vendy se chce co nejdřív vrátit do školy. A je jí úplně jedno, že může zase skončit na JIPce. Po kom ta holka je? A je vůbec něco, co ji zastaví?

Roman neví, co má dělat. Schovává se před Irenou a zodpovědností za její dítě. A zkouší si udobřit Soňu. Jenže Soňa se snaží udělat si v životě pořádek. A nechce žít s chlapem, který se rozvádí s jednou ženou, druhé říká, že ji miluje, ale dítě čeká s třetí. Jak se rozhodne? Dá Romanovi ještě druhou šanci, nebo ho pošle k vodě?

Příště uvidíte: 15. díl – Protekce
Vendy se rozhoduje, jestli se vrátí do školy, nebo ne. Proto se jde na svůj zdravotní stav zeptat přímo Petra Kosíka. Jenže Rudolf ji předběhne a za jejími zády Vendy domluví ve škole přerušení studia. Jak na to Vendy zareaguje? Honza má v ruce další materiály proti Romanovi. Snaží se Soňu přesvědčit, že Roman je nebezpečný. Navíc se s Romanem opět střetne. Soňa už má plné zuby obou. Patrik Kopecký trvá na tom, že ho Martin osahával. Ten ale tvrdí, že je to nesmysl. Kdo z nich má pravdu a kdo lže? Petr dá v nemocnici výpověď. Děkuje Pacině, že mu k tomu dodala odvahu. Jak na to zareaguje Rudolf?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).