Hlavní navigace

Cesty domů: 16. díl – Nový začátek

[Tisková zpráva] Roman je vytočený na maximum. Kromě Karolíny, která ho chce o všechno obrat, na něj nastoupila taky Irena. Vyhrožuje, že policii předá materiály, které ukazují na machinace s fotbalovými zápasy. Povede si lépe alespoň u Soni? Rodina Bernátových se bojí o Vendy. Ta ukončila studium a rozhodla se, že bude pracovat jako servírka v Hospodě U Bety. Petr doma slaví začátek svého nového života. Bohužel bez Paciny. Kdy najde odvahu říct o ní konečně svým synům? Igor Bouda alias Drzoun si s Bety domluvil, že si něco uskladní u ní ve sklepě. S tím Bety nemá problém. Mnohem větší starosti jí dělá, že jejímu synovi Patrikovi začíná chybět táta.

Sdílet

Sledujte šestnáctý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 10. listopadu ve 20.00 na Primě.

Roman je vytočený na maximum. Kromě Karolíny, která mu dělá problémy průběžně, na něj nastoupila taky Irena. Vyhrožuje, že policii předá materiály, které ukazují na machinace s fotbalovými zápasy. A Karolína už nechce odstupné. Chce pro změnu všechno! Roman si připadá, jako když ho ženou na porážku. Kéž by pro něj měla pochopení alespoň Soňa. Jenže i ta najednou používá ultimáta. Jestli jí Roman zase lže, už ho nechce nikdy vidět.

Rodina Bernátových se bojí o Vendy, která po hádce s Rudolfem utekla z domu. Vědí jen, že zrušila své studium na vysoké škole. Pak se objeví s novinou, že si našla práci jako servírka v hospodě U Bety. Rodina z toho není nijak nadšená. Vendy není ještě úplně zdravá, mohla by znovu skončit na JIPce. Nejvíc naštvaný je Rudolf. Co poví své dceři, až mu natočí jeho první pivo?

Igor Bouda alias Drzoun si s Bety domluvil, že si něco uskladní u ní ve sklepě. S tím Bety nemá problém. Mnohem větší starosti jí dělá, že jejímu synovi Patrikovi začíná chybět táta. Táta, se kterým by šel pouštět draka, jako všichni ostatní kluci. Prosí Drzouna, jestli by nešel s Patrikem on. Ale Drzoun se necítí na to, aby si hrál na tátu. S dětmi to nikdy neuměl. Mohl by to zkusit třeba Martin Kosík?

Pacina připravila Petrovi překvapení. Pohoštění na oslavu Petrovy výpovědi z nemocnice. Petra tím ale zahnala do úzkých. Hrozně rád by u ní zůstal, ale už má jiné plány. Chce sice slavit začátek svého nového života, ale doma s Martinem a Šimonem, se kterými se už domluvil. Pacinu s sebou vzít nemůže, klukům pořád ještě neřekl, že se s ní schází. Jak to jenom Pacině říct a neurazit ji? Pacina má pro něj ale ještě jedno překvapení.

Příště uvidíte: 17. díl – Nehoda
Romanovi odpadla jedna starost. Irenu porazilo auto a ona potratila. Dostala strach a rozhodla se, že už ho nebude vydírat kvůli fotbalovým zápasům. Že od něj nic nechce. Jak se k ní Roman zachová? Irenino rozhodnutí zkomplikuje situaci Honzovi, který chtěl, aby svědčila proti Romanovi. Honza tuší, že je Roman nebezpečnější, než si všichni myslí. Proč mu Soňa ani Míla pořád nevěří? Šimon chce přesvědčit Rudolfa, aby Petrovi dovolil nabírat nové pacienty do ordinace. Ale s Rudolfem není rozumná řeč. Zkouší se k němu dostat přes Vendy. Zapomněl však, že Vendy je pravá dcera svého otce. A že nemá daleko nejen k ostřejšímu slovu, ale také od výhrůžek k činům.