Hlavní navigace

Cesty domů :20. díl – Koncert

[Tisková zpráva] Honza se dozví, že Monika je dcerou jeho nadřízené Míly. Je to pro něj šok, stejně jako pro Mílu setkání s dcerou, které nedopadne zrovna nejlíp. Najdou k sobě matka s dcerou zase cestu? Honza s Vejnarem dostanou od Míly za úkol vyšetřit případ zastřeleného koně. Svým příchodem na statek nechtěně překazí státnímu zástupci Hlaváčkovi a celníkům dlouho plánovanou akci. Jakou bude mít celá věc dohru? Lída se nervuje. Čeká ji koncert se sborem a ona má najednou strach vystoupit před diváky. Zvládne to? Za Petrem přijde pacientka Faltýnová. Prozradí mu zásadní informace z minulosti svého otce, které souvisejí s tragickým pokusem Petra a Rudolfa utéct za hranice. Jak tyto informace ovlivní vztah mezi oběma znesvářenými lékaři?

Sdílet

Sledujte dvacátý díl nového původního seriálu Cesty domů ven středu 24. listopadu ve 20.00 na Primě.

Honza se dozví, že Monika je dcerou jeho nadřízené Míly. Je to pro něj šok, stejně jako pro Mílu. Setkání s dcerou po třech letech totiž nedopadne zrovna nejlíp. Honza má o Moniku strach. Pustil si ji do života a teď za ni cítí zodpovědnost. Poznal ji jako nešťastnou holku, která by se s mámou strašně ráda usmířila a dokázala jí, že umí sekat dobrotu. Jenže zná i Mílu. Najdou k sobě matka s dcerou zase cestu?

Velká šéfka vyšle Vejnara s Honzou na statek vyšetřit případ zastřeleného koně. Ani jeden z nich netuší, že svým příchodem na statek nechtěně překazili celníkům dlouho plánovanou akci. Proto se Míla dočká ještě jednoho nepříjemného překvapení, když jí za zpackanou akci osobně přijde vyčinit státní zástupce Hlaváček. Jak celý případ nakonec dopadne?

Za Petrem do ordinace znovu přijde pacientka Faltýnová. Prozradí mu zásadní informace z minulosti svého otce, které souvisejí s tragickým pokusem Petra a Rudolfa utéct za hranice. A které jí nedávají spát. Petr je překvapený, když zjistí, kdo je zodpovědný za smrt jeho sestry a Rudolfovy ženy Jany. Jak tyto informace ovlivní vztah mezi oběma znesvářenými lékaři?

Lída se nervuje. Čeká ji první veřejný koncert se sborem a ona má najednou strach vystoupit před diváky. Je ve stresu i kvůli klukům. Jestli je nevysoudí Soňa, co když už je Lída nebude vídat? Má pocit, že kdyby se Roman nenastěhoval do vily, Honza by Soně děti nechtěl vzít. Romana ráda nemá, ale respektuje, že ho miluje Soňa. A proto ho kolem Soni a dětí musí strpět. Co jiného jí taky zbývá?

Vendy se v hospodě u Bety čím dál víc zabydluje. Dokáže zpacifikovat bandu rozjetých chlapů, umí dokonce narazit sud s pivem. A s chladnou hlavou si poradí i se sexuálním harašením. Obzvlášť, když jí přijde na pomoc Vencl. Před čím bude potřebovat zachránit na oplátku zase on?

Příště uvidíte: 21. díl – Zákon padajícího
Honza a Vejnar nechají na policii předvést Pavelku, který uvízl v síti podezřelých při zátahu na výrobu a distribuci načerno páleného alkoholu. Honza ví, že za celou akcí stojí Roman, ale nemůže to dokázat. Podaří se mu to někdy? Do černého obchodu se nechtěně namočila i Bety, když souhlasila s tím, aby si u ní ve sklepě Pavelka nechal nějaké bedny. Jaké to pro ni bude mít důsledky? Vencl začal chodit s Vendy, takže ho teď Soňa potkává nejen v nemocnici, ale i ve vile. Vylepší se jejich vztahy? Lída zápasí s domácností i se strachem, kdo vysoudí kluky. Uvědomuje si, že Honzovy šance mohou být velké. Soňa se připravuje na nejhorší variantu. Co bude dělat, jestli o kluky přijde?