Hlavní navigace

Cesty domů: 21. díl – Zákon padajícího

[Tisková zpráva] Honza a Vejnar nechají na policii předvést Pavelku, který uvízl v síti podezřelých při zátahu na výrobu a distribuci načerno páleného alkoholu. Honza ví, že za celou akcí stojí Roman, ale nemůže to dokázat. Podaří se mu to někdy? Do černého obchodu se nechtěně namočila i Bety, když souhlasila s tím, aby si u ní ve sklepě Pavelka nechal nějaké bedny. Jaké to pro ni bude mít důsledky? Vencl začal chodit s Vendy, takže ho teď Soňa potkává nejen v nemocnici, ale i ve vile. Vylepší se jejich vztahy? Lída zápasí s domácností i se strachem, kdo vysoudí kluky. Uvědomuje si, že Honzovy šance mohou být velké. Soňa se připravuje na nejhorší variantu. Co bude dělat, jestli o kluky přijde?

Sdílet

Sledujte dvacátý první díl seriálu Cesty domů v pondělí 29. listopadu ve 20.00 na Primě.

Honza a Vejnar nechají na policii předvést Pavelku, který uvízl v síti podezřelých při zátahu na výrobu a distribuci načerno páleného alkoholu. Honzovi je jasné, že za celou akcí stojí Roman, ale nemůže to dokázat. A Pavelka to moc dobře ví. Ví i to, že je pro Romana a hlavně pro Orly důležitý, takže Roman udělá všechno, aby svého hráče z maléru dostal. Nebo se tentokrát přepočítal?

Bety má plnou hlavu starostí. Tušila, že kšefty s Drzounem a jeho kumpány nemůžou dopadnout dobře. Myslela si, že si nějakou tisícovkou přilepší, a místo toho má na krku pořádný malér. Z Drzouna vylezlo, že místo hnojiva si u ní ve sklepě uskladnili bedny načerno páleného alkoholu. Bety ví, že se nebezpečného zboží musí narychlo zbavit. Jak to jenom udělat? Drzoun jí nabízí pomoc. Může se na něj alespoň jednou spolehnout?

Honza pořád trvá na tom, že chce kluky do své péče. A už přešel od slov k činům. Poslal k Bernátům svého právníka. Soňa pochopila, že Honza nemluví do větru a opravdu se chce o kluky soudit. A uvědomuje si, že jeho šance nejsou zanedbatelné. Kdyby ho tak mohla zastavit a rozumně s ním všechno probrat. Místo toho se připravuje na nejhorší variantu. Co bude dělat, jestli o kluky opravdu přijde?

Lída zápasí s domácností, bez Rudolfa si připadá naprosto nemožná. Navíc se v ní usadil strach, jak to dopadne mezi Soňou a Honzou. Opravdu dojde až k nejhoršímu a oni se o kluky budou přetahovat u soudu? Věděla by, jak situaci vyřešit. Kdyby Soňa řekla Romanovi, ať se odstěhuje z vily, Roman by nebyl blízko kluků. A Honza by se uklidnil. Přistoupila by Soňa na něco takového? A jak by na její návrh Roman zareagoval?

Ve vile se nezabydlel jen Roman, ale taky Vencl, který chodí s Vendy. Soňa si pořád nemůže zvyknout, že ho tu potkává. Obzvlášť, když jí ambiciózní doktor neustále nadbíhá a nešetří lichotkami. Myslí to vůbec s Vendy vážně? Nebo pořád doufá, že uspěje u Soni?

Příště uvidíte: 22.díl – Nebezpečná blízkost
Policie Bety spojuje s případem načerno páleného alkoholu. Ta tvrdí, že všechno spískal Drzoun. Aby prokázali její nevinu, musí Drzouna najít. Kde je mu ale konec? Vencl sice chodí s Vendy, ale pořád myslí na Soňu. Nestydí se jí dokonce šmírovat. Kam až je ochotný ve své posedlosti zajít? Míla je doma na nemocenské. Starají se o ni Rudolf i Monika. Jak se ti dva navzájem snesou? A jak dlouho Míla vydrží být doma a bez své milované práce? Ríša by chtěl Kači říct, co k ní cítí. Je mu jasné, že ani on jí není lhostejný. Najde k tomu konečně odvahu?