Hlavní navigace

Cesty domů: 23. díl – Sestry

[Tisková zpráva] Bety je stále na policii a hrozí jí vazba. Jedinou šancí, jak dokázat její nevinu, je Drzounovo svědectví. Podaří se ho získat? Vendy je naštvaná na Romana. Roman je hovado, které bije jejího Jakuba. A tváří se, jako by se nic nestalo. Proč mu Soňa nesbalí kufry? Vencl přiznal, že chodí s Vendy hlavně proto, aby se dostal do rodiny. A aby byl někdo. Bude to Soně imponovat? Ríša se zase utápí v depresi. Pod rukama mu umřel další pacient. Už to nechce nikdy zažít. Bude pro něj mít Rudolf pochopení? Lída je nešťastná z toho, jak se vyhrotil vztah mezi jejími dcerami. Jako by se celá rodina zevnitř rozpadala. Kdo jí poradí, jak se se všemi problémy vypořádat?

Sdílet

Sledujte dvacátý třetí díl seriálu Cesty domů v pondělí 6. prosince ve 20.00 na Primě. Bety je stále na policii a hrozí jí vazba. Jedinou šancí, jak dokázat její nevinu, je Drzounovo svědectví. Jenže ten leží zbitý a v bezvědomí na JIPu. Když se ale probere, je mu jasné, že Bety musí pomoct. Honzovi přizná, že bedny s načerno páleným alkoholem dal do sklepa on s Pavelkou. Takže Bety je v celém případu nevinně. Co všechno se ještě Honza od Drzouna dozví? A koho půjde sebrat?

Vendy je naštvaná na Romana. Roman je hovado, které bije jejího Jakuba. A tváří se, jako by se nic nestalo. Proč mu Soňa nesbalí kufry? Jenže Soňa si myslí, že pakovat by se měl Jakub. To by ale Vendy musela vědět, co se doopravdy stalo. Že za Soňou Jakub běhá od chvíle, co nastoupila do nemocnice. A že se s ním Roman popral proto, že Jakub Soňu obtěžoval. Bude to chtít Vendy slyšet? A pokud ano, uvěří Soně, nebo bude stát na straně Jakuba?

Lída je nešťastná z toho, jak se vyhrotil vztah mezi jejími dcerami. Že jedna druhé nevěří a hádají se kvůli chlapům. Jako by se celá rodina zevnitř rozpadala. Je naštvaná i na sebe, že se nedokáže postarat o domácnost i o to, aby všechno ve vile fungovalo. A ještě hlídat, co se má kdy zaplatit. Kdyby byl Rudolf doma, nic takového by se nestalo. Toho poslouchaly jak děti, tak i stávkující topení. Kéž by jí tak poradil, jak se se všemi problémy vypořádat.

Na Ríšu zase padla deprese. Pod rukama mu umřel další pacient. Už to nechce nikdy zažít. V nemocnici se mu začíná přezdívat Doktor Smrt. Rudolf moc dobře ví, jak Ríšovi je. Sám tu bezmoc zažil nesčetněkrát. A také on se trápil, i když to na sobě nedával znát. Dokáže to Ríšovi přiznat? A bude mít pochopení pro Ríšovo rozhodnutí?

Vencl přiznal, že s Vendy chodí hlavně proto, aby se dostal do rodiny. Aby byl někdo, ne jenom ten, kým docent vytírá podlahu. Třeba by se pak Soně konečně začal líbit. Je přece lepší než Honza i Roman, nikdy by jí neublížil tak jako oni. Proč to Soňa nevidí? Ale Soňa to vidět nechce. Přeje si, aby dal Vencl pokoj jí i Vendy a zmizel z jejich rodiny. Jenže to se Venclovi vůbec nelíbí. Na kom si zchladí žáhu?