Hlavní navigace

Cesty domů 27. díl – Klidně spi

[Tisková zpráva] Monika udělala v supermarketu, kde pracuje, manko. Míla je naštvaná a varuje Moniku, aby přestala dělat blbosti. Jak na Moničin průšvih zareaguje Honza? Průšvih má i nová doktorka Alice. Hlaváček zkolabuje, je převezený do nemocnice a na příjmu se ho ujme právě ona. Ale vyšetření odbude a pošle ho domů. Co udělá Rudolf, až se to dozví? Pacina, která má vytopený byt, zatím žije u Bernátových. A převrací život ve vile vzhůru nohama. Domluví Lídě schůzku s vdovcem Karlem Navrátilem. Jak Lídino rande dopadne?

Sdílet

Sledujte dvacátý sedmý díl seriálu Cesty domů ve středu 9. února ve 20.00 na Primě.

Monika udělala v supermarketu, kde pracuje, manko. Míla je naštvaná a varuje Moniku, aby přestala dělat blbosti. Z dalšího průšvihu už ji tahat nebude. Varuje i Honzu. Vysvětlí mu, proč začaly neshody mezi ní a Monikou a kam až vedly. To, co se Honza dozvěděl o Moničině minulosti, vůbec netušil. A vůbec se mu to nelíbí. Monika ale tvrdí něco jiného. Míla si všechno zavinila sama. A Monice se teď mstí, proto ji před Honzou očerňuje. Která z nich má pravdu?

Roman si chce Soňu udobřit za to, že ji podvedl se soutěží o radnici. Ale Soňa je jako z kamene. A dárky, které přinesl jí a klukům, ji naštvou ještě víc. V jednom ale Romanovi vyjde vstříc – dovolí mu pozvat do vily na večeři svého obchodního partnera – radního Ctibora s manželkou. Roman chce zpečetit dobrý obchod. A taky představit Soňu jako svou oficiální partnerku. To ale netuší, jak večeře nakonec dopadne. A že dostane zprávu, která ho pořádně vyděsí.

Rudolf si pozval na kobereček Alici, s jejíž přítomností na kardiochirurgii se nemůže smířit. Pošle ji na akutní příjem, aby předvedla své lékařské schopnosti. Netuší ale, že pacientem je státní zástupce Hlaváček, kterého přivezla záchranka s náhlou srdeční slabostí. Alice ve své lehkomyslnosti vyšetření odbude a pošle Hlaváčka domů. Ten je spokojený – poslední, co by chtěl, je ležet v nemocnici. Co udělá Rudolf, až se dozví, že Alice vyšetřovala právě Hlaváčka? A až zjistí, jaká je jeho skutečná diagnóza?

Šimon s Martinem najdou doma skleslého Petra. Ten s bývalým spoluvězněm Toušlem zapíjí smutek, protože zemřel jejich společný kamarád. Petr s nimi o vězení nikdy nemluvil, teprve od Toušla se tedy dozvědí, co pro Petra kamarád znamenal a jak jejich tátovi celých pět let pomáhal. Rádi by tátu nějak rozptýlili. Podaří se jim to?

Pacina, která má vytopený byt, zatím žije u Bernátových. A převrací život ve vile vzhůru nohama. Nechtěně zkomplikuje Romanovu obchodní večeři. Ale naprosto chtěně se rozhodne Lídu seznámit s nějakým hodným, laskavým a vtipným mužem, který by její sestru trochu rozptýlil. A protože jedná rychle, domluví Lídě schůzku s vdovcem Karlem Navrátilem. Lídě se na schůzku nechce, ale Pacina je neoblomná. Jak Lídino rande nakonec dopadne?