Hlavní navigace

Cesty domů: 31. díl – Záchranné kruhy

[Tisková zpráva] Honza se rozhodl, že skončí vztah s Monikou. Doufá, že by se mohl vrátit k Soně a klukům. Odhadl své šance u Soni správně? Vencl se k Vendy pořád chová rozporuplně. Chvíli se jeví jako rozumný chlap a chce s ní probrat jejich rozchod i její těhotenství, za chvíli ji nutí k potratu. Jak se Vendy rozhodne složitou situaci vyřešit? Pacina stále hledá nové bydlení. Má se proto sejít ve společnosti s Petrem. Čeká ji ale nepříjemné překvapení… K Šimonovi přijde na vyšetření Hlaváček. Šimon setkání s člověkem, který způsobil jeho rodině tolik bolesti, těžce nese a opije se v hospodě U Bety. Co z toho vyvodí Helča?

Sdílet

Sledujte třicátý první díl seriálu Cesty domů ve středu 23. února ve 20.00 na Primě.

Honza se rozhodl, že skončí vztah s Monikou. Konečně mu došlo, že nemá sílu na její žárlivé výbuchy. A začíná mu lézt na nervy, jak na něm Monika nezdravě visí a žárlí na čas, který tráví se Soňou a kluky. Už ho taky nebaví tahat ji z průšvihů. A Monika si zase na jeden pořádný zadělala. Honza navíc stále doufá, že by se zase mohl vrátit k Soně. Obzvlášť když se dozvěděl, že se rozešla s Romanem. Odhadl své šance na návrat k rodině správně?

Vencl se k Vendy pořád chová rozporuplně. Chvíli se jeví jako rozumný chlap a chce s ní probrat jejich rozchod i její těhotenství, za chvíli ji nutí k potratu. Takže Vendy pořád neví, co má dělat. Kdyby Vencl projevil trochu zájmu a choval se k ní hezky, určitě by si dítě nechala. Jenže on je na ni sprostý. Pak se ale objeví před vilou a omluví se, čímž Vendy opět zviklá. Zásadní radu uslyší Vendy od Bety. Má velkou rodinu, ať všem o dítěti řekne, určitě jí dobře poradí. A když se rozhodne si miminko nechat, pomůžou jí. Co nakonec Vendy udělá?

Šimon měl v ordinaci na vyšetření Hlaváčka. Setkání s mužem, který způsobil jeho rodině tolik bolesti, těžce nese a opije se v hospodě U Bety. Domů nespěchá, tam na něj čeká nedočkavá nevěsta. Jenže Helča je sice vdavekchtivá, ale není úplně hloupá. Moc dobře si uvědomuje, že Šimon utíká nejen před svatbou, ale vlastně i před Helčinou starostlivostí. Když o ni Šimon nestojí, Helča se doprošovat nebude. Co když je tu někdo, kdo by její péči naopak uvítal?

Soňa je z rozchodu s Romanem zničená. Pořád ho miluje. A Roman to ví, proto se pokouší vrátit. Jenže v zápase o Soňu momentálně prohrává na body. Soňa už mu nevěří, její důvěru si ale pomalu získává zpátky Honza. Soňa dokonce klukům dovolí, aby u svého táty poprvé přespali. Všichni tři Maškové se společně vyfotí a pošlou mámě rozesmátou fotku mobilem. Ani jeden z nich netuší, jak důležitá zpráva to byla a jak ovlivnila Sonino rozhodování.

Pacina začíná být z dočasného azylu u Bernátových pořádně nervózní. Stále shání nové bydlení. Má se proto sejít ve společnosti s Petrem. Čeká ji ale nepříjemné překvapení a plánovaná prohlídka bytu se nekoná. Pacina je smutná a do hloubi duše raněná. Ona, která vždycky měla kolem sebe tolik chlapů, si najednou připadá sama. A Lída ji musí povzbuzovat. Nemělo by to být spíš naopak?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).