Hlavní navigace

Cesty domů: 4. díl – Mám ho ráda

[Tisková zpráva] Došlo k nejhoršímu a dům Na návrší vyklízejí stěhováci. Rudolf to nepřipustí a povolá na pomoc policii – Mílu Jírovou. Když ne Petr Kosík, přesvědčí ho Míla, aby dům i ordinaci zachránil? Honzu mučí myšlenky na to, že je mu Soňa nevěrná, a málem se v práci popere s Vejnarem. Chce vědět pravdu. Řekne mu ji Soňa konečně? Dívejte se na čtvrtý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 29. září ve 20.00 na Primě.

Sdílet

Honza si je téměř jistý, že má Soňa milence. Nedokáže myslet na nic jiného. Ošklivě se s ní pohádá, musí se hodně ovládat, aby ji neuhodil. Potřebuje mít jasno: Opustila ho Soňa proto, že se k ní choval hnusně a pil, nebo odešla za někým jiným? Soňa opatrně připustí, že je tu někdo, koho má ráda. Honza si vzpomene, co mu prorokoval kolega Vejnar. Jen nevěděl, že na jeho slova dojde tak brzy. Taky pochopí, že u Bernátů už pro něj není místo.

Hádka s Honzou nebyla jediná, kterou musela Soňa ustát. V nemocnici se nepohodla s otcem kvůli pacientovi a ještě ji zaskočila Karolína. Soňa je její nejlepší kamarádka a jedině ona jí může pomoct. Roman odletěl s fotbalem do Kataru a Karolína se rozhodla udělat možné i nemožné, aby ho získala zpátky. Musí za ním, aby ho odlákala té ženské, která jí ho bere. Netuší, že se s ní právě rozloučila a že u ní nechala svou dceru Nikolu.

Dům Na návrší vyklízejí stěhováci. Rudolf Bernát protestuje a povolá na pomoc policii – Mílu Jírovou. Připomene mu, že kdysi uměl být velkorysý. Měl by zapomenout na dávný spor a dům zachránit. Rudolf ji jako výraz díků za pomoc pozve na večeři. Kdyby se protáhla do snídaně, vůbec by mu to nevadilo. Co udělá Míla? Vezme ho zpátky? Nebo ho pošle domů k Lídě, která moc dobře ví, kde Rudolf tráví večery?

Co bude s ordinací, pro kterou se Rudolf tak nečekaně angažoval? Kači Průchová, bývalá sestra paní Ziny, která zdědí její byt, pokud se oba doktoři dohodnou, netuší. Zatím uklízí škody, které nadělali stěhováci. Petr Kosík se nechá slyšet, že by pohled na Bernáta i snesl, kdyby tím zachránil ordinaci a dům. A taky Kači, která by jinak přišla o střechu nad hlavou. Jak se k tak jednoznačné výzvě postaví Rudolf?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).