Hlavní navigace

Cesty domů 41. díl – Nečekej

[Tisková zpráva] Petr se snaží od Jarky získat zpátky peníze, které jí půjčil a které teď nutně potřebuje pro Šimona. Jenže s Jarkou je těžká řeč. Bude ochotná mu dluh vrátit? Ctibor dostane od Romana další splátku za pomoc v soutěži na stavbu radnice. Ale peněz si moc neužije. Co se s nimi stane? Vendy a Šimon dál skrývají, že spolu chodí. Kosíkové už o Vendy vědí, kdy ale dvojice odtajní svou lásku před Bernátovými? Martina pozve ke Kači svou známou, matku několika adoptivních dětí. Jak tato návštěva ovlivní Kači v jejím rozhodnutí vidět svého syna?

Sdílet

Sledujte čtyřicátý první díl seriálu Cesty domů ve středu 30. března ve 20.00 na Primě.

Petr se snaží získat zpátky od Jarky peníze, které jí půjčil a které by teď potřeboval pro Šimona. Jarka ale bohužel není z žen, které stačí jen naťuknout. Jí musí Petr naplno říct, že by potřeboval peníze vrátit. Jenže na Jarčinu manipulativní logiku je jeho slušně vyslovená žádost pořád krátká. Ona je ráda, že jí Petr zachránil před exekucí. Ale zároveň myslela, že jsou přece rodina. A rodina si má pomáhat. Petr neví, co má dělat. Strašně rád by Šimonovi pomohl, ale nemůže. Podaří se mu peníze z Jarky dostat?

Hlaváček se vzpamatoval ze srdeční slabosti a může podstoupit menší operaci – zavedení stentu. Ve slabé chvilce upřímně děkuje Rudolfovi, ale pak nasadí opět masku neoblomného státního zástupce. Ani jeho vážný zdravotní stav ho neodvede od práce. Klienta, kterému rád poradí, si najde i v nemocnici. Vencl s ním konzultuje, jestli má od doktorů přijmout mimosoudní vyrovnání za své zasádrování. Hlaváček mu řekne svůj názor, Vencl pak ale dostane zajímavý nápad. Navrhne Soně, že za jednu noc s ní je ochotný žalobu stáhnout i bez požadovaných peněz. Co mu Soňa na jeho neslušný návrh odpoví?

Ctibor dostal od Romana další splátku za to, že nechal Romana vyhrát soutěž o výstavbu nové městské radnice. Peníze mu předá na parkovišti před obchodním domem. Jenže peníze se u Ctibora dlouho neohřejí. Než si je stačí i jen přepočítat, přijde o ně. Shodou okolností se k incidentu připlete Klecánek. Pro hospodářskou kriminálku tak získá pěkný úlovek. Stane se tento úspěšný zásah zpáteční jízdenkou na oddělení k jeho parťákům? Nebo bude velká šéfka pořád trvat na výpovědi?

Šimon a Vendy se se svým vztahem pořád moc nechlubí. I když už o něm ví čím dál víc lidí. Jenže Vendy zaskočilo, jak moc jsou proti ní zaujatí Kosíkové. Proto s odhalením Šimona před svou rodinou raději nespěchá. Řekne jim to, až bude opravdu muset. Navíc si pořád není jistá, jestli to s ní Šimon myslí úplně vážně. Zažít po tak krátké době další zklamání v lásce, to by už asi neunesla. Co si o jejich vztahu myslí Šimon? A k čemu se Šimon Vendy přizná?

Kači je možností vidět po patnácti letech svého syna trochu vykolejená. I když ji Ríša ve všem podporuje. Přijme Martininu podmínku a popovídá si s její známou, která má s adopcí velké zkušenosti. A opět propadne pochybnostem. Má právo rozbít svému synovi jeho stávající rodinu? Martinina známá jí otevřela oči, přesně to Kači potřebovala. Proto se rozhodne pomoct na oplátku zase Martině. Kam se Kači vypraví?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).