Hlavní navigace

Cesty domů 44. díl – Dostanu, co chci

[Tisková zpráva] Kači se stane svědkem situace, v níž si málem ublíží dvě malé děti. To ji přiměje k definitivnímu rozhodnutí. Chce se seznámit se svým synem. Nejdřív se ale musí setkat s jeho adoptivními rodiči – manželi Dvořáčkovými. Terezu čeká další schůzka s Lhotským. Honza s Vejnarem ji vybavili odposlechem a dvojici monitorují v autě před hotelem. Jak nebezpečné rande dopadne? Rudolf se připravuje na operaci Hlaváčka. Ví, že nepůjde o jednoduchý zákrok, a je z něj trochu nervózní. Potřeboval by se uklidnit. Najde se někdo, kdo pro něj bude mít pochopení?

Sdílet

Sledujte čtyřicátý čtvrtý díl seriálu Cesty domů v pondělí 11. dubna ve 20.00 na Primě.

Kači se stane svědkem situace, v níž si málem ublíží dvě malé děti. To ji přiměje k definitivnímu rozhodnutí. Co kdyby se jí něco stalo a ona by svého syna ani nepoznala? Chce se s ním proto seznámit. Ale nejdřív se musí setkat s jeho adoptivními rodiči – manželi Dvořáčkovými. O to víc je překvapená, když se od Martiny dozví, že oni ji taky hledají. Kači je šťastná, ale Ríša si dělá starosti. Jak to, že Dvořáčkovi hledají Kači? Není v tom nějaký zádrhel?

Terezu čeká další schůzka s Lhotským. Doufá, že teď už z něj konečně dostane potřebné informace. Honza s Vejnarem jí kryjí záda. Vybavili ji odposlechem a dvojici monitorují v autě před hotelem. Jenže Tereza moc tlačí na pilu a nažhavený Lhotský začne být netrpělivý. Nebezpečné rande se zvrtne a Tereza je v ohrožení. Podaří se Vejnarovi s Honzou dostat ji z hotelu dřív, než Lhotský odhalí, že měl rande s policajtkou?

Rudolf se připravuje na operaci Hlaváčka. Ví, že nepůjde o jednoduchý zákrok, a je z něj trochu nervózní. Potřeboval by se uklidnit. A taky by mu pomohla polévka zvaná životabudič, kterou mu Lída před každou zásadní operací vařívala. Jenže on teď žije s Mílou, a ta má plnou hlavu svých pracovních starostí. Navíc se chystá na společenskou akci, důležitou pro její kariéru, a nemá kdy rozptylovat Rudolfovy obavy z operace. Rudolf si bude muset poradit sám. Nebo se najde někdo jiný, kdo pro něj bude mít čas i pochopení?

Vrchní sestra Zlata si myslela, že má situaci pod kontrolou. Než šla do nemocnice, Vladimíra doma raději zamkla. Jenže ten měl opět špatný den. Vylezl ven oknem a procházel se po střeše. Sundali ho až hasiči a odvezli do nemocnice, Vladimír je hospitalizovaný na interně. Zlata se bojí, že dojde na Rudolfova slova. Že nastane den, kdy bude Vladimír nebezpečný nejen jí, ale především sobě. Najde v sobě Zlata sílu udělat nutné rozhodnutí?

Vendy by strašně ráda pomohla Šimonovi sehnat peníze na odškodné pro Vencla, ale neví, kde je vzít. Jediné, co ji napadá, je půjčka, i když budou muset splácet velký úrok. Šimon má pro ni ale dobrou zprávu. Martin sice nesouhlasí s tím, že si Šimon do života pustil Vendy, ale ve štychu bráchu nenechá a peníze mu půjčí. Že by se konečně blýsklo na lepší časy?