Hlavní navigace

Cesty domů 49. díl – Tati, co je ti?

[Tisková zpráva] Rudolf má sice vztek na Hlaváčka, který na revers odešel z nemocnice, ale přesto ho jde zkontrolovat. A přitom mu už podruhé zachrání život. Proč to dělá, když ho původně chtěl zabít? Honza se Soňou se vracejí od soudu v úplně jiném rozpoložení než posledně. Honza zrušil dohodu a nekompromisně žádá o svěření kluků do své péče. Má šanci toho dosáhnout? U Míly se objeví podplukovník Mladý. Přichází s informací, která velké šéfce pořádně zamotá hlavu. Co jí nabídne? Ríša zase musí poslouchat řeči o tom, že by měl převzít kardiochirurgii. Proč o tom táta znovu začíná? Copak se chystá do důchodu? Nebo se mu něco stalo?

Sdílet

Sledujte čtyřicátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 27. dubna ve 20.00 na Primě.

Rudolf má sice vztek na Hlaváčka, který na revers odešel z nemocnice, jenže profesní čest mu nedovolí zapomenout na pacienta s tak složitou diagnózou. Sice nerad, ale přesto se vydá Hlaváčka zkontrolovat k němu domů. Před vilou s úžasem zjistí, že o státního zástupce jeví zájem ještě někdo jiný. A tak Rudolf, který sám sobě slíbil, že Hlaváčka vyléčí jenom proto, aby ho pak mohl zabít, už podruhé zachrání nenáviděnému muži život. Co se ve vile stane?

Honza se Soňou měli soudní stání a vracejí se v úplně jiném rozpoložení než minule. Honza nechce, aby kluci žili s Romanem. Zruší proto dohodu, kterou uzavřel se Soňou, a nekompromisně trvá na tom, že chce kluky do své péče. Soňa je z vývoje situace nešťastná. Opravdu je Honza schopný jí kluky vzít? Nebo nakonec dostane rozum a nebude se o ně přetahovat? Honza je ale neoblomný. Moc dobře ví, co musí udělat. Musí dostat Romana za mříže. Pak se jeho šance zvýší. Co podnikne?

Na Ríšu se valí jedna zpráva za druhou. A ne všechny jsou pozitivní. Táta opět začal o tom, že by složil primariát. Znovu Ríšu tlačí k tomu, aby převzal vedení kardiochirurgie. Proč najednou myslí na důchod? Stalo se něco? Jenže Ríša nemá chuť řešit svou kariéru. Kači má pro něj taky jednu zprávu. Testy na transplantační stanici dopadly dobře a ona může dát svému synovi ledvinu. To ale nejsou všechny novinky, které na Ríšu čekají. Jaké budou ty další?

Míla chce požádat státní zastupitelství o povolení sledovat Romana. Ví, že tím by se případ radního Ctibora pohnul dál. Než to stačí udělat, dostane nečekanou návštěvu. Objeví se u ní podplukovník Mladý s informací, že její šance stát se náměstkem policejního prezidenta jsou hodně velké. Ale její pracovní nasazení v kauze Ctibor se s touto možností poněkud rozchází. Co Mladý majorce přesně nabídne a jak se Míla rozhodne?

Petr vzal vážně Pacinino varování ohledně Jarky a Pacině se omluví. Je jasné, že oba jsou si pořád hodně blízcí. Jenže na Petra se sneslo moc problémů dohromady a on neví, jak je má řešit. Asi nejvíc ho mrzí, že si najednou nerozumí se Šimonem a že ten se odstěhoval k Bernátovým do vily. Ale Pacina mu vždycky dobře poradí. Jen sobě poradit neumí. Chtěla by mít vedle sebe už jen jednoho muže. Ale není si jistá, jestli on to cítí stejně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).