Hlavní navigace

Cesty domů 54. díl – Vrať se domů

[Tisková zpráva] I když má Lída Karla ráda a je jí s ním dobře, v duchu pořád myslí na Rudolfa. Rozhodne se o něj bojovat a nehodlá se jen tak snadno vzdát. Romantická idyla Šimona a Vendy končí. Do karavanu vtrhne nečekaný spolubydlící, který převrátí jejich plány do budoucna vzhůru nohama. Míla cítí propast, která se prohlubuje mezi ní a Rudolfem. Snaží se jejich vztah zachránit. Ale taky se snaží vyřešit případ Ctibor. Není už na to trochu pozdě? Na obojí? Všichni na kriminálce už vědí, že Tomáš je práskač, a rozhodnou se toho využít. K tomu ale potřebují Terezu. Přesvědčí ji, aby se postavila proti Tomášovi?

Sdílet

Míla cítí propast, která se prohlubuje mezi ní a Rudolfem. Snaží se jejich vztah zachránit a ustupuje ze svých letitých zvyků. Poprvé v životě je ochotná se někomu podřídit. Když teď nechodí do práce, bude s Rudolfem trávit víc času. Uvaří něco dobrého, stráví spolu krásný večer. A začne se léčit, možná půjde i na operaci. Koneckonců – kdo by se o její srdce postaral lépe než Rudolf? Jenže sliby chyby. Míla bojuje nejen o vztah, ale taky se snaží vyřešit případ Ctibor. Není už na to trochu pozdě? Na obojí?

I když má Lída Karla ráda a je jí s ním dobře, v duchu pořád myslí na Rudolfa. Vezme si k srdci Pacininu radu, že chlapům se musí říkat všechno na rovinu. Rozhodne se o Rudolfa bojovat a nehodlá se jen tak snadno vzdát. Nedopustí, aby pro něj byla věc, kterou použije, odloží do šuplíku, a když potřebuje, zase se k ní vrátí. A to mu přijde říct osobně. Stejně jako spoustu dalších věcí. Jak Rudolf na Lídinu návštěvu a její nečekaná slova zareaguje? A co bude s Karlem?

Romantická idyla Šimona a Vendy končí. Do karavanu vtrhne nečekaný spolubydlící, který převrátí jejich plány do budoucna vzhůru nohama. Kdo je podivná Milena, která se uprostřed noci vrátila ze Sibiře a usnula v jejich posteli? Bohužel se ukáže, že – stejně jako Šimon – právoplatná majitelka karavanu. Jak to, že mají oba platnou smlouvu? To by mohl vysvětlit ten, kdo jim karavan prodal. Kdyby se ho ovšem podařilo sehnat. Jak do té doby poněkud nesourodá trojice problém s bydlením vyřeší?

Honza řekne Tereze, že už je všem na kriminálce jasné, co je její vypočítavý kapitán zač. Rozhodli se využít toho, že Tomáš je práskač. Chtějí po něm posílat falešné informace Ctiborovi a čekat, až udělá chybu. Pak je dostanou oba. Tereza sice nesouhlasí s tím, že Tomáš hraje dvojí hru, a mockrát se s ním kvůli tomu pohádala, ale přesto ho miluje. Nedokázala by mu lhát a podvést ho tak, jako to dělá on jí. Nebo ano?

Jarku propustili z nemocnice, protože jí nic není. Přesto ale citově vydírá Helču, aby se k ní nastěhovala zpátky, že se pořád necítí dobře a nemůže žít sama. Helča tuší, že není tak zle, ale přece jen – jde o její mámu. Jarčiny vypočítavé manévry se ani trochu nelíbí Martinovi. Ať přemýšlí, jak přemýšlí, vidí jediné řešení. Postavit dostatečně velký domek, kde by měli s Helčou soukromí a bylo by v něm dost místa i pro Jarku. Jenže kde na něj vzít?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).